Dua Lipa ako krásna futuristická bojovníčka! Pozrite si klip

Anglická speváčka Dua Lipa zverejnila singel Swan Song zo soundtracku akčnej sci-fi snímky Alita: Bojový Anjel.

26.01.2019 00:00
Dua Lipa Foto: ,
Anglická speváčka Dua Lipa.

Ku skladbe zároveň predstavila aj videoklip. Ten sa odohráva v rovnakom futuristickom prostredí ako snímka, ktorú si slovenskí diváci a diváčky budú môcť pozrieť v kinách od 14. februára. Okrem 23-ročnej rodáčky z Londýna v klipe tiež vidno aj titulnú hrdinku filmu, ktorá sa pre interpretku stane vzorom.

O réžiu videa sa postarala Floria Sigismondi, ktorá klip s filmom prepojila úmyselne. „Zatiaľ čo vo filme je Alita doslovne na ceste za objavením toho, kým je, jej príbeh slúži ako naozaj mocná alegória pre každé dievča, čo zatiaľ nepozná svoju silu. Chcela som sa pohrať s rovnako hlbokou myšlienkou, a tak som Duu vsadila do aspektu Alitinho sveta a dovolila Alite, aby slúžila ako náhradníčka, ktorá ju vedie na jej ceste za objavením toho, že je silnejšia, ako si kedy dokázala predstaviť,“ vysvetlila Sigismondi.

Dua Lipa začala s hudobnou kariérou už ako 14-ročná, keď na službe YouTube zverejňovala coververzie hitov iných speváčok. Jej prvým vlastným singlom bola skladba New Love, ktorú uviedla v auguste 2015. Preslávila sa však najmä skladbou Be The One, ktorú ponúkla v októbri toho istého roka. Na konte má štúdiovku Dua Lipa (2017) a tri EP. Zo spomínaného debutového albumu pochádza singel New Rules, s ktorým sa jej podarilo dobyť UK Chart.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Dua Lipa #Swan Song

+ Nepreceňujte svoje fyzické možnosti, naozaj nezvládnete všetko.
Ukážte nadriadenému svoju potrebnosť vo firme,...

+ Netrápte sa nad vecami, ktoré sa stali v minulosti.
V práci sa správajte slušne za každých okolností, nedajte sa...