Mladučká dcéra Thurmanovej? Slávnych rodičov nezaprie, je krásna

13.02.2019 11:00

Uma Thurman patrí k najobdivovanejším herečkám Hollywoodu.

48-ročná hviezda Tarantinových filmov Kill Bill je stále ozdobou červených kobercov. A má aj svoju nasledovníčku, 20-ročnú dcéru Mayu.

Uma Thurman a jej dcéra  Maya Hawke na...
Uma Thurman a jej dcéra Maya Hawke na festivale Williamstown Theatre Festival v New Yorku. Autor: Profimedia

Thurman si v roku 1997 zahrala v snímke Gattaca po boku Ethana Hawkea, ten sa o rok nato stal jej manželom. Z ich vzťahu pochádzajú dve ratolesti, 20-ročná Maya a 17-ročný Levon. V roku 2003 ohlásili Thurman a Hawke odlúčenie, rozvod ukončili v roku 2005.

Ethan Hawke počas udeľovania  Gotham...
Ethan Hawke počas udeľovania Gotham Independent Film Awards v New Yorku. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Práve pekná Maya herečku sprevádzala na divadelnom festivale Williamstown Theatre Festival v New Yorku. Pekná hnedovláska zvolila pred objektívy čierne farby, na podujatie prišla v čiernom nohavicovom kostýme. A hoci voľbou oblečenia 20-ročná Maya na seba nijako pozornosť nepriťahovala, jej pekná tvár zaujala okamžite – je totiž mixom oboch hollywoodskych hviezd. Maya sa vydala po stopách rodičov a pokúša sa o kariiéru herečky, na konte má zopár úloh, zahrala si napríklad v seriáli Stranger Things.

Ethan Hawke a jeho dcéra Maya Hawke, ktorej...
Ethan Hawke a jeho dcéra Maya Hawke, ktorej matkou je herečka Uma Thurman, na červenom koberci. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Charizmatická Thurman má okrem dvoch detí, ktorých otcom je Hawke, aj dcéru Lunu, ktorú porodila miliardárovi Arpadovi Bussonovi pred šiestimi rokmi, vzťah sa im však rozpadol v roku 2014. Nasledoval médiami sledovaný boj o ich spoločnú dcéru, ktorú chcel miliardár získať do svojej starostlivosti.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Uma Thurman #Ethan Hawke
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku