Nežná Slovenka hviezdou v Prahe! Z krásnej Antalovej urobili babičku

14.02.2019 14:15

Presne na Valentína vstupuje do slovenských kín nová romantická komédia Leto s gentlemanom. Hlavní predstavitelia si užili pražskú premiéru, Alena Antalová na nej žiarila.

Popri Jaromírovi Hanzlíkovi si hlavnú ženskú rolu zahrala slovenská rodáčka Alena Antalová. Tá sa pred kamery vrátila po niekoľkoročnej prestávke.

Herečka Alena Antalová s manželom na premiére...
Herečka Alena Antalová s manželom na premiére filmu Leto s gentlemanom v Prahe. Autor: Profimedia

Spolu s režisérom snímky, Jiřím Adamcom a ostatnými kolegami si rodáčka z Bratislavy užila slávnostnú premiéru v Prahe. Na bratislavskej minulý týždeň chýbala, zastúpila ju kolegyňa z filmu, takisto slovenská rodáčka, Yvetta Blanarovičová.

Pražskú premiéru si krásna blondínka Antalová vychutnala v spoločnosti manželka, Josefa Juráčka. 46-ročná herečka má doma štyri deti a tak bolo „odskočenie“ si pred filmové kamery pre ňu pomerne náročné. „Aby som mohla natočiť tento krásny film, nemohla som odcestovať na našu dovolenku. Ale s tým nápadom, po prečítaní scenára, prišiel môj manžel. A som mu za to vďačná. Už teraz sa teším, až mu to oplatím,“ opísala Antalová.

Sympatická erečka hrá vo filmovej novinke babičku, pritom v súkromnom živote má jej najmenšie dieťa len 6 rokov. „V súkromnom živote som takou skoro babičkou. Môj manžel má z prvého kola dvoch nádherných vnukov, takže som sa do úlohy babičky nemusela prevtelovať, ja ňou som naozaj a som za to vďačná.“

Jaromír Hanzlík,
		Yvetta Blanarovičová,
		Jiří...
Jaromír Hanzlík,
		Yvetta Blanarovičová,
		Jiří...
+6Yvetta Blanarovičová
		na premiére filmu Leto
		s...

Pod filmom je ako režisér podpísaný Jiří Adamec. S ním sa už Antalová stretla počas nakrúcania úspešného seriálu Poisťovňa šťastia (2004), v ktorom si zahrala jednu z hlavných rolí.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Leto s gentlemanom #Alena Antalová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetky veci budú pomaly plynúť, tak ako ste si naplánovali.
Spoliehajte sa predovšetkým sami na...

+ Dôkladne si chráňte to, čo je pre vás najdôležitejšie.
V zamestnaní nastanú zmeny, môžete sa tešiť k...