Exmanžel Mandy Mooreovej čelí obvineniam 7 žien. Ani jeho ex ho nešetrila!

Amerického speváka Ryana Adamsa obvinilo sedem žien z nemiestneho správania so sexuálnym podtónom, ako aj z emocionálnych výbuchov a verbálneho násilia. Vyplýva to z článku, ktorý v stredu zverejnil denník The New York Times.

14.02.2019 16:50
debata
Spevák Ryan Adams na archívnom zábere z... Foto: Reuters, Mario Anzuoni
Spevák Ryan Adams na archívnom zábere z vyhlásenia cien Grammy. Spevák Ryan Adams na archívnom zábere z vyhlásenia cien Grammy.

V tom sa okrem iných spomína aj 20-ročná hudobníčka, ktorá tvrdí, že dnes 44-ročný spevák s ňou viedol nevhodnú komunikáciu, keď mala 15–16 rokov, pričom sa pred ňou mal údajne obnažovať počas videohovoru.

Spevákova bývalá manželka, herečka a speváčka Mandy Moore, zas uviedla, že Adams sa na nej počas manželstva dopúšťal psychologického násilia.

Adams na článok reagoval prostredníctvom sociálnej siete Twitter, kde napísal, že sa „hlboko a úprimne“ ospravedlňuje každému, „komu ublížil, hoci aj nevedomky“.

Spevák sa však zároveň ohradil voči spôsobu, akým ho článok vykresľuje, keď napísal, že „niektoré detaily sú prekrútené, niektoré sú zveličené a niektoré sú úplne vymyslené“.

Ďalej podľa agentúry DPA dodal, že by nikdy neviedol „nevhodnú komunikáciu“ s niekým, o kom by si myslel, že nie je plnoletý.

Adamsov debutový sólový album s názvom Heartbreaker, vydaný v roku 2000, si vyslúžil sedem nominácií na cenu Grammy. Spevák spolupracoval počas svojej kariéry medziiným aj s kapelami Whiskeytown, The Cardinals a Pornography.

debata chyba
Viac na túto tému: #násilie #škandál #obvinenie #sexuálne obťažovanie #Mandy Moore #Ryan Adams #článok

+ Ak máte problémy, riešte ich s lekárom, nenechávajte si ich pre seba.
Musíte sa udržať na koni nato aby ste boli...

+ Zdravotné veci riešte ešte za horúca, nenechávajte to na neskôr.
Nezosmiešňujte ľudí okolo seba, mohlo by sa vám...