Kuchára nesklamala! Tehotná Meghan sa pustila do marockých pochúťok

25.02.2019 16:58
Meghan
Princ Harry a Meghan ochutnávajú jedlo a nápoje počas návštevy hodiny varenia s miestnymi deťmi a šéfkuchárom v Rabate. Autor: ,

Princ Harry a jeho manželka Meghan krátky pobyt v Maroku využili naplno.

V sobotu večer dvojica priletela do Maroka, keď ich lietadlo pristálo na letisku v Casablance.

V pondelok si spokojná dvojica prezrela jazdecké stajne, neskôr sa zúčastnila na hodine varenia tradičných pokrmov pod vedením šéfkuchára Moha Fedala. „Keď nabudúce prídete do Maroka, už navarím pre celú vašu rodinu, pre vás troch,“ povedal počas rozhovoru šéfkuchár.

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan navštívili...
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan navštívili jazdecký športový kompex v Rabate. Autor: Reuters

Meghan si pochutnala na domácich palacinkách, do ktorých sa bez zaváhania zahryzla, pričom ju sledovali objektívy fotografov. Meghan a Harry sa prešli po reštaurácii, ktorá zároveň slúži aj ako učebňa pre budúcich kuchárov a prehodili zopár slov s učňami vo veku od 9 do 18 rokov, s ktorými sa následne aj odfotografovali.

Princ Harry a Meghan ochutnávajú jedlo a nápoje...
Princ Harry a Meghan ochutnávajú jedlo a nápoje počas návštevy hodiny varenia s miestnymi deťmi a šéfkuchárom v Rabate. Autor: Reuters, POOL

Meghan mala na sebe pohodlné oblečenie – džíny a tehotenské pruhované tričko značky Breton, cez ktoré mala na ulici prehodenú ľahkú zelenú bundu značky J.Crew za 215 eur. Ide o obľúbený kúsok z jej šatníka, vpráve v tejto bunde ju fotografi zachytili aj počas prvých mesiacov, kedy sa prevalil jej vzťah s britským princom.

Princ
		Harry a Meghan ochutnávajú jedlo a nápoje...
Princ Harry
		a Meghan ochutnávajú jedlo a nápoje...
+4Princ Harry a Meghan
		počas návštevy hodiny...

Pondelok bol zároveň posledným dňom ich návštevy Maroka. Vojvodkyňa, ktorá je v siedmom mesiaci tehotenstva, má za sebou pomerne náročné obdobie, čo sa cestovania týka. Pred návštevou Maroka absolvovala 6-dňový pobyt v New Yorku, bez manžela, kedy si okrem iného užila aj baby-shower párty na Manhattane. Návšteva Maroka je tak zrejme poslednou zahraničnou cestou vojvodkyne zo Sussexu pred narodením jej prvého potomka.

TV Pravda: Meghan čaruje s módou! Pozrite si vo videu premeny tehotnej vojvodkyne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #princ Harry #Maroko #Rabat #vojvodkyňa Meghan

+ Je na čase aby ste začali chodiť viac pešo ako autom, prospeje vám to.
Buďte priebojný, nečakajte ticho,...

+ Nezabúdajte každý deň na vitamíny.
Nezabúdajte na svoju prácu, nezanedbávajte ju.
...