Robbie Williams: Chcem, aby Jennifer Aniston vedela, kto som

09.03.2019 00:00
Robbie Williams
Spevák Robbie Williams. Autor: ,

Robbie Williams má za sebou úvodné vystúpenie v Las Vegas. 6. marca potešil na pódiu v Encore Theater svojich fanúšikov.

Tí ďalší sa môžu tešiť na nasledujúcich 15 spevákových šou, ktoré má v meste kasín naplánované do júla. Vystúpenie vo Vegas v ňom zanechalo ohromné pocity, ktoré opísal slovami: „Neviem si spomenúť, kedy naposledny pre mňa vystúpenie tak veľa znamenalo,“ povedal na pódiu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Thank you for making my dream come true Vegas - what an amazing first night x

Príspevok, ktorý zdieľa Robbie Williams (@robbiewilliams),

Počas šou pozval k sebe na pódium aj niekoľko špeciálnych hostí, napríklad svojho otca Petea, s ktorým zaspieval skladbu od Neila Diamondsa „Sweet Caroline“, pri ktorej sa nielen jeho otec na pódiu, ale aj diváci v hľadisku skvelo bavili. Pri skaldbe „Angel“ s ním mohla na pódiu stáť šťastná fanúšička z hľadiska, ktorá si s ním následne zaspievala skladbu „Something Stupid“.

Rodený Brit si vystúpenie vo Vegas naozaj vychutnával a má z nich obrovskú radosť, aj ich prostredníctvom chce osloviť čo najviac amerických fanúšikov. Napokon ešte s úsmevom na pódiu dodal: „Chcem, aby Jennifer Aniston vedela, kto som.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Robbie Williams #Las Vegas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si dostatok spánku a odpočinku, potrebujete ho.
Nie je nič čo by ste nedokázali ak sa preto...

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky, môžu vám len pomôcť.
Nezabúdajte na svoje sny, napĺňajte ich...