Rozkošní potomkovia s modrou krvou! Vo Švédsku sa vo veľkom oslavuje

09.03.2019 16:30

Začiatok marca sa vo švédskej kráľovskej rodine nesie v znamení narodeninových osláv.

Presne pred rokom, 9. marca, sa švédska princezná Madeleine stala trojnásobnou mamou. Dievčatko dostalo meno Adrienne a rozšírilo tak rodinu princeznej Madeleine a jej manžela, finančníka Chrisa O’Neilla. Okrem nej ešte rodičia vychovávajú dcéru Leonore a syna Nicolasa.

Pri príležitosti jej prvých narodenín zverejnila jej mama veselú fotografiu, na ktorej sa malá princezná smeje do objektívu fotoaparátu svojej mamy, oblečená v ružových šatách.

Tridsaťšesťročná dcéra švédskeho kráľa Karola XVI. Gustáva a kráľovnej Silvie a 44-ročný britsko-americký bankár a finančník oznámili 25. októbra 2012 zasnúbenie a 8. júna v nasledujúcom roku sa vzali. Ich dcéra Leonore, ktorá dostala titul vojvodkyňa z Gotlandu, sa narodila 20. februára 2014. Syn Nicolas, vojvoda z Angermanlandu, prišiel na svet 15. júna 2015.

Švédsky princ Oscar oslávil 2. marca tri roky.
Švédsky princ Oscar oslávil 2. marca tri roky. Autor: Sara Friberg

Len pred pár dňami, 2. marca, oslávil aj ďalší malý člen švédskej kráľovskej rodiny narodeniny. Princ Oscar, syn korunnej princeznej Viktórie a princa Daniela, mal 3 roky. Aj pri tejto príležitosti zverejnil kráľovský palác oficiálnu fotografiu malého oslávenca. Rodičia okrem Oscara vychovávajú aj princeznú Estelle (7).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princ Oscar #princezná Adrienne
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nespomínajte na bolestivé miesta na tele, robíte tým zle len sami sebe.
Nekupujte nezdravé jedlo, ktoré...

+ Nenamáhajte svoje srdce, potrebujete kľudnejší režim ako doteraz.
Všetko je v najlepšom poriadku, nemáte...