Jennifer Lopez sa po šiesty raz zasnúbila! Pozrite sa na diamant od Rodrigueza

"Ona povedala áno", takto romanticky oznámil niekdajší bejzbalista Alex Rodriguez (43) svetu, že požiadal o ruku svoju slávnu priateľku, speváčku a herečku Jennifer Lopezovú (49).

10.03.2019 11:35
Alex Rodriguez a Jennifer Lopez Foto: ,
Alex Rodriguez a Jennifer Lopez sú už zasnúbení.
debata (3)

Len pár týždňov po oslave ich druhého výročia, párik potvrdil spoločné zasnúbenie práve prostredníctvom Instagramu. Na ruke Lopezovej sa ligoce masívny diamantový prsteň. Fotografia podľa portálu E! vznikla počas ich aktuálnej dovolenky v Baker's Bay. Hovorkyňa Lopezovej pre magazín People potvrdila: „Sú na dovolenke a sú zasnúbení.“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

she said yes ♥️

Príspevok, ktorý zdieľa Alex Rodriguez (@arod),

Pre Alex Rodrigueza pôjde o druhé manželstvo, v rokoch 2002 až 2008 bol ženatý so Cynthiou Scurtisovou, s ktorou má dve dcéry Ellu (10) a Natashu (14).

Jennifer Lopez vychováva 11-ročné dvojičky – Maximiliana a Emme, ktorých otcom je spevák a jej bývalý manžel, Marc Anthony. S ním Lopez žila v rokoch 2004 až 2014. Pred ním bola vydatá za kubánskeho rodáka Ojaniho Noua, ich manželstvo trvalo v rokoch 1997 až 1998. Potom nasledovalo manželstvo s tanečníkom Crissom Juddom (2001 až 2003). Hoci bola vydatá tri razy, zasnúbená je už po šiesty raz. Päť žiadostí o ruku priznala v roku 2016 v šou Jamesa Cordena.

Lopez len pred mesiacom vyhlásila, že sa zatiaľ za Rodrigueza neplánuje vydať. „Spolu s našimi deťmi, prácou a všetkými skvelými vecami, ktoré sa dejú, prežívame naozaj tie najšťastnejšie roky. Sme za to veľmi vďační a v súčasnosti nepotrebujeme nič meniť. Musíme si robiť veci vo vlastnom tempe. Myslím si, že som pochopila, že manželstvo si vyžaduje viac ako len zamilovanie a zdieľanie spoločnej domácnosti. V mojom prípade je mojou najväčšou povinnosťou byť si istá, že ako matka im vytváram ten najlepší domov. To znamená, že potrebujete niekoho, kto rozumie vám, a tiež deťom a je ochotný ich milovať tak veľmi ako vy,“ uviedla vtedy 49-ročná interpretka v rozhovore pre magazín Closer.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #Jennifer Lopez #zásnuby

+ Meditácia alebo relaxácia znižujú stres a prispievajú k psychickej rovnováhe.
Neradujte sa dlho, to šťastie čo...

+ Skúsili ste aspoň na týždeň obmedziť mäso? Je to dokonalá výzva.
Vášmu nadriadenému leziete na nervy, hľadajte...