Hviezda seriálu Glee je už pod čepcom! Pozrite sa, aká bola krásna nevesta

12.03.2019 00:00
Herečka Lea Michele v šatách z dielne Elie Saab.
Herečka Lea Michele v šatách z dielne Elie Saab. Autor: ,

Americká herečka a speváčka Lea Michele sa vydala. Svoje áno povedala riaditeľovi odevnej spoločnosti AYR Zandymu Reichovi.

„Sme takí nadšení, že sme svoji, a vďační, že sme obklopení našimi priateľmi a rodinou. A najmä sme šťastní, že strávime zvyšok našich životov spolu,“ potvrdili radostnú správu magazínu People novomanželia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

3/9/19❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Lea Michele (@leamichele),

Dvojica sa zosobášila v sobotu večer počas intímneho obradu v severnej Kalifornii. Okrem rodiny s mladomanželmi oslavovali ich veľký deň aj ich najbližší priatelia vrátane herečkiných kolegov Darrena Crissa, Beccy Tobin a Emmy Roberts.

Tridsaťdvaročná Michele a o štyri roky starší Reich tvoria pár približne dva roky. Zasnúbili sa 29. apríla 2018.

Lea Michele Sarfati sa herectvu a spevu venuje odmalička, pričom už ako dieťa účinkovala na Broadwayi. Známa je predovšetkým ako Rachel Berry zo seriálu Glee (2009 – 2015), vďaka ktorému ju dva razy nominovali na Zlatý glóbus a raz na cenu Primetime Emmy. Okrem toho sa predstavila napríklad v snímke Silvestrovská noc/Šťastný Nový rok (2011) či seriáli Scream Queens (2015 – 2016). Na konte má albumy Louder (2014), z ktorého pochádzajú single Cannonball a On My Way, a Places (2017). Prvá menovaná nahrávka sa dostala najvyššie na štvrtú priečku amerického albumového rebríčka Billboard 200.

#svadba #Lea Michele
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...

+ Nezaťažujte si telo neustále rôznymi nezdravými produktami.
Urobte si poriadok vo financiách, súrne to už...