Z Maštalírovej manželky je krásna tehuľka! Bruškom sa pýšila na filmových cenách

08.04.2019 00:00

Z Tomáša Maštalíra (41) sa už o pár mesiacov stane šťastný otecko. Pre 41-ročného herca to bude jeho prvý potomok, ktorého mu porodí jeho manželka, Kristína.

Spokojná dvojica sa spoločne ukázala aj na cenách Slnko v sieti, ktoré sa rozdávali v piatok večer v bratislavskej Starej tržnici.

Herec Tomáš Maštalír s manželkou Kristínou na...
Herec Tomáš Maštalír s manželkou Kristínou na udeľovaní cien Slnko v sieti. Autor: Profimedia

Hoci herec sa tento rok medzi ocenenými či nominovanými neobjavil, prišiel podporiť aspoň svojich kolegov a zároveň odovzdať jednu z cien – pre herečku v hlavnej úlohe. Maštalír sa zo sošky tešil minulý rok, kedy Slno v sieti získal za úlohu Adama Krajňáka vo filme Čiara režiséra Petra Bebjaka. Už o rok mu môže rola, opäť v Bebjakovom filme, vyniesť ocenenie opäť. Zahral si totiž v trileri Trhlina.

Zľava:
		Manželka Petra Simonischeka, 
		Brigitte...
Zľava:
		Manželka Petra Simonischeka, 
		Brigitte...
+3Martin Šulík  a Rudolf
		Biermann si
		prevzali...

Kristína Maštalírová sa po boku manžela spokojne usmievala do objektívov na červenom koberci, pričom jej zväčšujúce sa bruško už bolo jasne viditeľné. Budúca mamička totiž zvolila elegantné čierne šaty, ktoré jej postavičku jasne obopínali.

Udeľovanie cien Slnko v sieti nebola prvá spoločenská udalosť, na ktorej sa Maštalír s tehotnou manželkou objavili. V januári prišli spoločne s ostatnými tvorcami a hercami filmu Trhlina na jeho bratislavskú premiéru. Sympatická tmavovláska si však vtedy pred objektívmi fotografov bruško schovala do voľnejších hnedých šiat.

Tomáš Maštalír s manželkou Kristínou na...
Tomáš Maštalír s manželkou Kristínou na premiére filmu Trhlina. Autor: D.N.A. Production

Obľúbený herec, ktorého diváci poznajú nielen filmov Čiara či Trhlina, ale aj zo seriálov ako Ministri a Za sklom, sa s rodáčkou z Banskej Bystrice oženil koncom leta počas spoločnej dovolenky. Veľký deň sa však zaľúbencom podarilo pred médiami utajiť, správy o ich svadbe sa v médiách objavili v novembri.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Tomáš Maštalír #Slnko v sieti #trhlina
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepodceňujte každodenné sprchovanie, vôňa a čistota sú podstatné.
Konečne začnete...

+ Svieži dych určite nedosiahnete pravidelným fajčením cigariet.
Pripomeniete partnerovi finančné...