Zakázaná láska podľa Mirgovej? Speváčka vraj ukazuje svoje nové JA

Slovenská speváčka Dominika Mirgová zverejnila novú skladbu Vzduch, ku ktorej predstavila aj videoklip.

08.04.2019 15:10
debata
zväčšiť Speváčka Dominika Mirgová. Foto: Erik Tomašák
Speváčka Dominika Mirgová. Speváčka Dominika Mirgová.

Novinka je pilotným singlom jej nového albumu Toto som ja a hlavným motívom singla je podľa oficiálnej správy zakázaná láska. „Každý si v tom môže nájsť čokoľvek. No ja som sa v poslednej dobe dosť často stretávala s príbehmi, keď sa človek popri svojom vzťahu zamiloval do niekoho iného alebo im lásku nedopriali iní, alebo sa stretli v zlom čase,“ vysvetlila speváčka, ktorá sa spolu s producentom Adissom postarala o text skladby.

Mladá interpretka si v novinke aj zarapovala. „Na hip-hope som vyrastala, a preto mám k nemu veľmi blízko. Mrzelo ma, že som ho v sebe nerozvíjala, preto momentálne považujem svoju tvorbu za najlepšiu, lebo toto som skutočná ja,“ skonštatovala.

Mirgovej štvrtá štúdiovka Toto som ja je podľa jej slov akýmsi symbolickým vyvrcholením hľadania jej pravého umeleckého ja. "Momentálne prežívam najkrajšie hudobné obdobie za celú svoju kariéru. Konečne robím hudbu, akú som vždy chcela. V každej pesničke je kus zo mňa. Na tomto albume sme veľmi tvrdo pracovali. Každú jednu vec si môžem púšťať dookola a neomrzí ma,“ prezradila speváčka.

Až na tejto nahrávke sa podľa jej slov prejavila jej skutočná umelecká osobnosť, čo ju nakoniec ovplyvnilo aj pri výbere názvu Toto som ja. Vďačná je však aj za svoje predošlé albumy, pretože ju priviedli tam, kde je dnes. „Každý jeden album má v sebe kus Dominiky. No nebolo to vždy to pravé, to čo som chcela robiť. Aj keď občas pokusy boli a niektoré veci vyšli super. No na albume Toto som ja je 14 vecí a za každou jednou si stojím,“ vysvetlila.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #novinka #singel #rap #Dominika Mirgová

+ Pozor, čo dnes zjete, škodíte tým svojmu žalúdku a črevám.
Čas na zmenu kariéry? Nasledujte svoje srdce a...

+ Vyvážená strava a pohyb sú základmi vášho dobrého zdravia.
Ukážte čo dokážete, neskrývajte si nápady len pre...