Banderas s priateľkou vyrazili do kostola! Takto ste ho možno nikdy nevideli

15.04.2019 14:02

Kto by do neho povedal, že bude taký pobožný? Španielsky herec Antonio Banderas pricestoval do Malagy, aby sa zúčastnil na tradičnej bohoslužbe počas Kvetnej nedele.

Španielsky herec Antonio Banderas a jeho...
Španielsky herec Antonio Banderas a jeho priateľka Nicole Kimpel prichádzajú do kostola v Malage, kde sa konala bohoslužba počas Kvetnej nedele. Autor: Reuters, JON NAZCA

Predstaviteľ Pabla Picassa či hlas animovaného Kocúra v čižmách dorazil do známeho španielskeho mesta v spoločnosti partnerky Nicole Kimpelovej. Dvojica držiac sa za ruky zamierila počas Kvetnej nedele do jedného z tamojších kostolov, aby sa 58-ročný herec mohol zúčastniť na typickom ceremoniáli, ktorým štartuje týždeň bohoslužieb pred oslavami Veľkej noci.

Herec
		Antonio Banderas sa zúčastnil
		na...
Herec
		Antonio Banderas sa zúčastnil
		na...
+2Španielsky herec
		Antonio Banderas a
		jeho...

Pre dvakrát rozvedeného španielskeho rodáka, ktorý prišiel na svet práve v spomenutej Malage, má údajne náboženstvo veľký význam. A domáci predstavitelia cirkvi ho s nadšením vítajú – aj napriek tomu, že s partnerkou nežije podľa pravidiel náboženstva a má za sebou uvedené dva rozvody.

Určite však v prospech Banderasa svedčí fakt jeho popularity a známej tváre, ktorá priťahuje pozornosť k aktivitám a náboženstvu ako takému.

Herec Antonio Banderas sa zúčastnil na...
Herec Antonio Banderas sa zúčastnil na ceremoniáli v kostole v Malage počas Kvetnej nedele. Autor: Reuters, JON NAZCA

Banderas nezaháľa ani ako herec, už tento rok bude mať premiéru snímka pod názvom Dolor y gloria, ktorú režíroval hercov kamarát a takpovediac dvorný režisér Pedro Almodovar. Film by mal mať svetovú premiéru na festivale v Cannes tento rok v máji. Následne sa dostane aj do celoeurópskej distibúcie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Veľká noc #kostol #cirkev #bohoslužba #Antonio Banderas
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stavte na bezpečnosť, myslite na zdravie seba a detí v každej situácii.
Pustite sa dnes rýchlo do práce,...

+ V tento deň dosiahnete úspechy, o ktorých ste už ani nesnívali.
Využijete pracovný čas na prácu, nie na...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk