Veľká noc u Roba Opatovského? Trávi sviatky s rodinou v Mikulove

21.04.2019 12:08, aktualizované: 20:37
Slovenský spevák Robo Opatovský, jeho manželka...
Slovenský spevák Robo Opatovský, jeho manželka Katarína a ich štvorročná dcéra Hanka počas trávenia sviatku Veľkej noci v Mikulove. Autor: ,

Slovenský spevák Robo Opatovský trávi Veľkú noc s manželkou Katarínou a štvorročnou dcérou Hankou v Mikulove.

„Rozhodli sme sa stráviť Veľkú noc mimo domova a trošku relaxujeme. Je tu naozaj nádherne, vyšlo aj počasie, tak teraz beháme po pamiatkach, pozeráme kostoly a oddychujeme na slniečku,“ povedal v rozhovore.

Slovenský spevák Robo Opatovský a jeho
		dcéra...
Slovenský
		spevák Robo Opatovský a jeho
		dcéra...
+1Slovenský spevák Robo
		Opatovský a jeho
		dcéra...

„Chcem, aby sa moja rodinka pripravila na ťažšie obdobie, po sviatkoch totiž budeme pokračovať v prácach na novom dome v Skalici. Už sme s architektom poklepali po základovom kameni a do roka a do dňa by sme chceli dom dokončiť, samozrejme, všetko korektne v rámci overených technologických postupov, nič nebudeme urýchľovať,“ uviedol Opatovský.

„Vychutnávame teda ešte pohodu, kým sa dá, chcel by som, aby si moja rodinka poriadne oddýchla a nachystala sa na všetko, čo nás po sviatkoch doma čaká,“ dodal.

Veľkonočný pondelok si však ešte naplno užijú a uctia aj podľa tradícií. „Prídu k nám v pondelok moji rodičia a otec Hanku vyšibe, ona sa na to veľmi teší, dá mu nejaké vajíčka a nakreslí mu obrázok. Ja asi svoje baby polievať nebudem, až taký militantný nie som,“ zasmial sa spevák, ktorého začiatkom mája čakajú ešte dva posledné koncerty jarného turné v Bratislave a Nitre.

„Mám veľkú radosť, že sú na koncerty výborné ohlasy, už teraz rozmýšľam nad ďalšími. Keď skončíme jarnú časť turné, hneď začneme kreovať zimnú a vianočnú,“ uzavrel.

#sviatky #Robo Opatovský #Veľká noc #Mikulov
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zachovajte si zdravý rozum a nepanikárte zbytočne.
Začnite byť v práci viac nápaditý a kreatívny.
...

+ Zabudnite dnes na sladkosti a nezdravé potraviny, nechajte si ich na iné dni.
Slušnosť dnes musí byť u vás...