Peter Bič si užíva sviatky s dcérkou a v prírode

21.04.2019 14:02
Peter Bič
Peter Bič sa tiež prišiel pozrieť na krst Hlasov 2. Autor:

Slovenský gitarista Peter Bič si vychutnáva voľné dni s dcérou Laurou a v prírode.

„Užívame si slniečko. Tým, že sme stále na cestách, potrebujem trošku vybehnúť aj do prírody, zašportovať si, sadnúť na bicykel…,“ vymenoval v rozhovore.

Líder kapely Peter Bič Project dokonca pred pár dňami otvoril bežeckú sezónu. „Bol som si prvýkrát vonku zabehať. Nemám žiadny cieľ, iba ma to strašne baví. Celé roky som to nemal rád, teraz mi je to príjemné. Robí mi dobre, keď mám pohyb,“ priznal.

Na šibačku sa známy hudobník veľmi nechystá. „Keď som bol dieťa, chodil som šibať a oblievať, mal som to rád, lebo som z toho mal finančný prospech, s chlapcami nás to bavilo. Teraz to už nerobím,“ povedal.

Jediný, koho podľa vlastných slov v pondelok obleje, bude jeho dcéra. „Ona mi to prikázala, že ju musím obliať, a poriadne, má totiž tajný plán, ako na druhý deň obleje ona mňa. Teší sa, že mi to bude môcť vrátiť,“ zasmial sa Bič.

Na druhej strane barikády stojí speváčka Peter Bič Project Viktória Vargová. Tá oblievanie z duše neznáša a snaží sa mu každý rok vyhnúť. Zatiaľ sa jej to však veľmi nedarí. „Ja sa toho bojím, túto tradíciu vôbec neobľubujem a nerozumiem jej. Vždy sa tomu snažím vyhýbať, ani raz sa mi to ešte nepodarilo. U nás je to navyše tak, že nech je tá voda čo najstudenšia a nech jej je čo najviac, a ja naozaj neznášam studenú vodu… Aj keď je to zároveň smiešne, všetci sa rehocú, strašne ich to baví, tak sa rehocete s nimi, taký smiech cez slzy,“ poznamenala mladá interpretka.

VIDEO: Katarína Brychtová a jej Veľká noc? Takto ju trávi

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#rodina #spokojnosť #sviatky #Peter Bič #Veľká noc
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na lieky, ktoré máte predpísané od lekára, pomôžu vám.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu správneho...

+ Prechladnete, a to len z toho dôvodu, že sa nesprávne obliekate.
Nedôverujte ľuďom, ktorých...