Clooney opäť na strane vojvodkyne Meghan: Buďte k nej milší, vyzýva novinárov

10.05.2019 08:30
Amal Clooney a  George Clooney dostali pozvanie...
Amal Clooney a George Clooney na svadbe Harryho a Meghan. Autor: ,

Clooney s manželkou Amal sú blízkymi osobnými priateľmi princa Harryho a Meghan.

Americký herec George Clooney dúfa, že médiá budú po narodení prvého potomka „aspoň o niečo milšie“ k vojvodkyni Meghan. Ako slávny herec povedal americkým novinárom, je samozrejmé, že keď je niekto členom kráľovskej rodiny, je pod drobnohľadom médií. Záujem zo strany novinárov o Meghan a jej manžela, princa Harryho sa teraz podľa neho ešte zintenzívni. Médiá by však podľa jeho slov mali popritom pamätať na to, že Meghan je „mladá žena, ktorej sa práve narodilo dieťa“. Clooney s manželkou Amal sú blízkymi osobnými priateľmi vojvodkyne Meghan a princa Harryho a zúčastnili sa aj na ich svadbe.

Meghan a Harry v stredu svojho syna, ktorý prišiel na svet v pondelok ráno, prvý raz ukázali verejnosti. Buckinghamský palác zároveň oznámil, že ho pomenovali Archie Harrison. „Je to nádherné. Mám tých dvoch najlepších chlapov na svete, takže som veľmi šťastná,“ povedala vojvodkyňa zo Sussexu na Windsorskom hrade, zatiaľ čo Harry držal v náručí dvojdňového syna. „Má tú najzlatšiu povahu. Je úplne pokojný,“ povedala Meghan o dieťati. „Netuším, po kom to má,“ zavtipkoval Harry. Hneď po fototermíne pritom išli mladí rodičia predstaviť svojho potomka kráľovnej Alžbete II. a jej manželovi, princovi Philipovi.

Archie Harrison Mountbatten-Windsor sa narodil v pondelok o 05:26 miestneho času (06:26 stredoeurópskeho letného času) a po narodení vážil 3 260 gramov.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa zosobášili 19. mája 2018. To, že čakajú prvé dieťa, oznámili vlani v októbri. Bábätko je ôsme pravnúča kráľovnej Alžbety II. a siedme v nástupníckej línii na britský kráľovský trón.

#George Clooney #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite piť viac tekutín, vaše telo potrebuje zdravú hydratáciu.
Nebojte sa zodpovednosti, len tak môžete...

+ Vnímajte viac svoje telo a pokúste sa venovať svojmu zdraviu.
Držte si odstup od ľudí okolo vás,...