Monacké dvojičky na štadióne! Takto si užíva dokonalá kniežacia rodinka

14.05.2019 00:00

Vyzerajú ako ukážková rodinka. Monacké knieža Albert II. s manželkou Charlene vzali svoje dvojčatá na zápas rugby.

Monacké knieža Albert II a jeho manželka,...
Monacké knieža Albert II a jeho manželka, princezná Charlene s deťmi - princom Jacquesom a princeznou Gabriellou. Spoločne sa zúčastnila na zápase rugby, ktorý zastrešila nadácia monackej princeznej. Autor: Reuters, POOL

Počas uplynulého víkendu zachytili objektívy celú štvorčlennú rodinu na štadióne v Monaku, kde sa konal zápas v rugby školských tímov. Patronát nad nimi drží práve nadácia princeznej Charlene, bývalej profesionálnej športovkyne, ktorá reprezentovala Juhoafrickú republiku v plávaní.

K športu sa snažia zjavne viesť obaja kniežací rodičia aj svoje ratolesti. Na sobotňajšom zápase sa tak po boku mamy a otca zúčastnili aj dvojičky – princezná Gabriella a princ Jacques.

Monacký
		princ Albert II a jeho
		manželka,...
Monacké
		knieža Albert II a jeho
		manželka,...
+3Monacká princezná
		Charlene s princom
		Jacquesom...

Podľa záberov je zjavné, že dianie na ihrisku o niečo viac zaujímalo práve malého princa. Gabriella bola neposednejšia a obdivovala nielen športovú hru, ale aj všetko okolo. V jednom momente sa začali s bratom škriepiť o rugbyovú loptu. Fotoaparáty však zachytili len zhovievavý úsmev kniežaťa Alberta, ktorý nechal svoje ratolesti, aby si spor vybavili sami.

Svojm pôvabom nesklamala ani princezná Charlene, ktorá sa už dávnejšie rozhodla vrátiť k dlhším vlasom a vyzerá teraz mladistvejšie a pritom veľmi elegantne. Na akcii sa objavila v ležérnej kombinácii béžových cargo nohavíc a koženej bundičky do pása, doplnenými slnečnými okuliarmi. Zvyšok jej rodiny sa navliekol do prúžkovaných sák s logom Monaka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#deti #Monako #dvojičky #princezná Charlene #rugby #knieža Albert II.
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si dnes pozor na dôležité rozhodnutia v oblasti zdravia.
Zmena vám nezaručí aj úspech, avšak to...

+ Sú pred vami ťažké dni, avšak všetko zvládnete ak budete myslieť pozitívne.
Nerozhnevajte si ľudí okolo...