Meryl Streep a Nicole Kidman spolu pred kamerou! Zlákal ich Netflix

Americká herečka Meryl Streep a jej austrálska kolegyňa Nicole Kidman sa ukážu vo filmovej adaptácii muzikálu The Prom, ktorý pre spoločnosť Netflix pripravuje filmár Ryan Murphy.

28.06.2019 00:00
najlepšie účesy zrelých žien - Nicole Kidman Foto: ,
Herečka Nicole Kidman.
debata

Herecké obsadenie okrem nich dopĺňajú James Corden, Awkwafina, Keegan-Michael Key a Andrew Rannells.

Podľa portálu Deadline sa v The Prom mala predstaviť aj Ariana Grande, pričom sa tiež mala s Murphym a svojím manažérom Scooterom Braunom podpísať aj pod produkciu soundtracku. Magazín Billboard však informoval, že sa na snímke nebude podieľať pre časový nesúlad s rozvrhom jej turné.

Streep si v The Prom zahrá Dee Dee Allen, dvojnásobnú držiteľku ceny Tony, ktorá s Barrym Glickmanom (Corden) spolupracuje na muzikáli o Eleanor Roosevelt. Z neho sa však stane prepadák, a tak sa spolu s ďalšími broadwayskými hercami Angie Dickinson (Kidman) a Trentom Oliverom (Rannells) rozhodnú oživiť svoju kariéru podporou nejakej dobrej veci. Tú nájdu v Emme, stredoškoláčke z Indiany, ktorá nesmie vziať svoju priateľku na maturitný ples. Awkwafina by si mala zahrať publicistku skupiny slečnu Sheldonovú a Key zase spojenca Emmy a objekt záujmu Allen, riaditeľa Hawkinsa.

Murphy bude snímku režírovať a bude aj jedným z jej producentov. Scenár napísali Bob Martin a Chad Beguelin. O hudbu a texty piesní sa postarajú Beguelin a Matthew Sklar. Projekt vzniká na základe pôvodného konceptu Jacka Viertela.

Nakrúcanie by sa malo začať v decembri, pričom premiéra je naplánovaná na rok 2020. Film by sa mal dostať najprv do kín a potom na streamovaciu službu Netflix.

debata chyba
Viac na túto tému: #Meryl Streep #Nicole Kidman
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Nachádzate sa pod veľkým tlakom. Nájdete oporu v blízkej osobe.
Pozor na podvody a klamstvá, do ktorých...

+ Nezabúdajte na čiapku a šálu, inak hrozí zápal stredného ucha.
Budete mať šancu niečo zmeniť, s istotou sa vám...