Kate a Meghan spôsobili pred rokom na Wimbledone ošiaľ! Zopakujú ho?

28.06.2019 04:00
Vojvodkyňa Kate z Cambridge (vpredu) a jej...
Vojvodkyňa Kate z Cambridge (vpredu) a jej švagriná - vojvodkyňa Meghan zo Sussexu prichádzajú na finálový zápas žien vo Wimbledone v roku 2018. Autor: ,

Už o pár dní sa slávny tenisový turnaj začne opäť, vojvodkyňa Kate je jeho patrónkou.

Minulý rok spôsobili dve vojvodkyne bok po boku na Wimbledone doslova ošiaľ. Bez manželov, ako dve kamarátky, si sadli do čestnej lóže a sledovali famózne víťazstvo Nemky Angelique Kerberovej nad Serenou Williamsovou. Práve slávna americká tenisová hviezda je dobrou kamarátkou manželky princa Harryho a tak ju obe dámy zrejme podporovali.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge (vľavo) a jej...
Vojvodkyňa Kate z Cambridge (vľavo) a jej švagriná - vojvodkyňa Meghan zo Sussexu si prišli pozrieť finálový zápas Wimbledonu medzi Serenou Williamsovou a Angelique Kerberovou v roku 2018. Z oboch sršala dobrá nálada. Autor: SITA/AP, Andrew Couldridge
Už o pár dní sa sledovaný tenisový turnaj začne opäť. Ako píše britský „Express“, na otvorení podujatia sa očakáva prítomnosť vojvodkyne Kate. V roku 2016 sa totiž stala patrónkou Wimbledonu, túto úlohu trojnásobnej mame prenechala kráľovná Alžbeta II., ktorá ju zastávala dlhých 64 rokov, ale od roku 2010 sa podujatia už nezúčastňovala. Kate je vášnivá fanúšička tohto športu, tenis dokonca aj hrá, podobne, ako jej mladšia sestra Pippa. Úlohy sa teda trojnásobná mama Kate ujala s nadšením.

Ako píše britský „Express“, očakáva sa aj príchod vojvodkyne Meghan, čerstvej mamičky. Na turnaji sa totiž zúčastní aj tento rok jej kamarátka Serena Williams a tú s najväčšou pravdepodobnosťou príde opäť podporiť aj manželka princa Harryho.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #wimbledon 2019
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dbajte v tomto období na teplé počasie a nepodceňujte počasie.
Doprajte si všetko čo potrebujete, avšak...

+ Myslíte aj na seba a oddýchnite si, zúfalo to potrebujete.
Nie je všetko také ako si myslíte,...