Vojvodkyňa Kate ako najkrajšia kvetinka uprostred lúky! Leto jej pristane

02.07.2019 11:00
Kate
Vojvodkyňa Kate navštívila záhradu 'Back to Nature Garden' v Chelsea, na ktorej vzniku sa spolupodieľala. Autor:

V máji vo štvrti Chelsea sprístupnili pre verejnosť krásnu záhradu s názvom "Back to Nature", o vznik ktorej sa pričinila aj vojvodkyňa Kate ako spoludizajnérka exteriéru.

Následne Kensingtonský palác zverejnil aj zábery plné pohody, na ktorých si princ William s celou rodinou užívajú čas práve na tomto mieste. Tri ratolesti kráľovského páru – princ George (5), princezná Charlotte (4) a najmladší, princ Louis (1), si to v záhrade naozaj užili – bez topánok sa brodili potokom alebo sa pohupovali na lane visiacom zo stromu.

Vojvodkyňa Kate navštívila záhradu  'Back...
Vojvodkyňa Kate navštívila záhradu 'Back to Nature Garden' v Chelsea, na ktorej vzniku sa spolupodieľala. Autor: Reuters, POOL

Trojnásobná mama do záhrady zavítala opäť, aby sprevádzala deti počas ich aktivít práve na tomto mieste. Vojvodkyňa pozvala prostredníctvom štyroch charitatívnych organizácií deti na príjemný piknik, ktorého bola hostiteľkou. Obkolesená deťmi ich zároveň sprevádzala po záhrade a upozornila ich na zákutia či dobrodružstvá, ktoré sa v obklopení prírody dajú prežiť. Ako vždy, keď sa manželka princa Williama stretne s malými fanúšikmi, aj tento raz celá žiarila a pôsobila veľmi prirodzene a uvoľnene.

Vojvodkyňa Kate navštívila záhradu  'Back...
Vojvodkyňa Kate navštívila záhradu 'Back to Nature Garden' v Chelsea, na ktorej vzniku sa spolupodieľala. Autor: Reuters, POOL

37-ročná vojvodkyňa si na túto príležitosť obliekla ľahké letné šaty značky Sandro v hodnote 260 libier v jej obľúbenej farbe, v zelenej. K šatám zvolila výrazné náušnice v tvare kvietkov.

Vojvodkyňa Kate navštívila záhradu  'Back
		to...
Vojvodkyňa
		Kate navštívila záhradu  'Back
		to...
+3Vojvodkyňa Kate
		navštívila záhradu  'Back
		to...

Už na jeseň čaká Kate a Williama zahraničná cesta. Ako zverejnil Kensingtonský palác, manželia navštívia Pakistan. Dosiaľ poslednými členmi britskej kráľovskej rodiny, ktorí zavítali do Pakistanu, boli v roku 2006 princ Charles s manželkou Camillou. Williamova zosnulá matka princezná Diana navštívila Pakistan v rámci charitatívnej činnosti niekoľkokrát.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #záhrada
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku