Navrátilová s krásnou manželkou na Wimbledone! A bavili ich vojvodkyne

14.07.2019 10:07

Na sobotňajší zápas finále ženskej dvojhry v tenise vo Wimbledone dorazili mnohé známe osobnosti. Nechýbali ani tenisové legendy, medzi nimi česká rodáčka Martina Navrátilová.

Legenda tenisu Martina Navrátilová a jej...
Legenda tenisu Martina Navrátilová a jej manželka Julia Lemigova prichádzajú na finále ženskej dvojhry vo Wimbledone. Autor: Reuters, HANNAH MCKAY

Dnes 62-ročná rodáčka z Prahy, ktorú zvyknú označovať aj za najlepšiu tenistku všetkých čias, sa usadila do kráľovskej lóže priamo za členky kráľovskej rodiny – vojvodkyne Kate a Meghan. S oboma ešte pred štartom zápasu živo diskutovala a zdalo sa, že Meghan ju rozosmiala dokonca pár humornými poznámkami.

Vojvodkyňa Catherine prichádza na
		finále...
Vojvodkyňa
		Meghan vyzerala očarujúco
		na...
+12Vojvodkyňa Catherine sa
		stretla aj
		s...

Pozornosť fotografov si však v tejto zostave nepochybne vyslúžila aj pôvabná partnerka Navrátilovej, ktorá sa usadila hneď po jej pravici. Reč je o Julii Lemigovej, niekdajšej ruskej kráľovnej krásy Miss ZSSR 1990 a podnikateľke, ktorá je Navrátilovej manželkou od roku 2014.

Martina Navrátilová (vpravo hore) a jej...
Martina Navrátilová (vpravo hore) a jej manželka Julia Lemigova sa zabávajú na komentároch vojvodkyne Meghan (dolu vpravo). Vedľa Meghan sedí jej švagriná - vojvodkyňa Kate.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, POOL

Dvojica sa zosobášila po dlhoročnom vzťahu v New Yorku a hoci sa spoločne na verejnosti objavujú zriedkavo, tentoraz spravili výnimku. Lemigova je trojnásobnou mamou. Jej najstarší syn je už dospelý dvadsaťročný muž, s Navrátilovou však spoločne vychovávajú dcéry Emmu a Victoriu.

Martina Navrátilová (vpravo hore) a jej...
Martina Navrátilová (vpravo hore) a jej manželka Julia Lemigova sa zabávajú na komentároch vojvodkyne Meghan (dolu vpravo).
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, POOL

Pre Navrátilovú nebola sobotňajšia účasť na finále prvou v rámci tohtoročného Wimbledonu. Pred pár dňami sa objavila na jednom zo zápasov a dokonca sa pozdravila so svojou kolegyňou Billie Jean Kingovou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #tenis #manželka #Martina Navrátilová #Julia Lemigova #Wimbledone
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku