Vojvodkyňa Kate ohúrila šikovnosťou na lodi! A pozor, takto odhalenú ju nevídať

09.08.2019 08:43

Zvykne sa hovoriť, že je súca/súci do koča aj do voza. V prípade vojvodkyne Kate by sme to pokojne mohli zameniť za do koča aj na palubu lode! Ako šikovná kapitánka.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge na jednej z lodí,...
Vojvodkyňa Kate z Cambridge na jednej z lodí, ktoré sa zúčastnili na Kráľovskom pohári regát. Autor: SITA/AP, Andrew Matthews

Presne tak sa totiž predviedla vo štvrtok popoludní slávna členka kráľovskej rodiny, ktorá sa spoločne s manželom – princom Williamom zúčastnila na Kráľovskom pohári v súťaži lodí neďaleko ostrova Isle of Wright.

Tridsaťsedemročná matka troch detí už viackrát v minulosti ukázala, že šport a fyzická aktivita jej nie sú cudzie. Na palube lode, v ktorej ju doplnila skúsená posádka, nezaprela skúsenosti z minulosti ani nadšenie pre trošku adrenalínu.

Do koča
		aj na regatu! Vojvodkyňa Kate
		z...
Vojvodkyňa
		Kate pomáha s kormidlovaním regaty.
+6Vojvodkyňa Kate z
		Cambridge sa zúčastnila
		na...

V centre objektívov sa ocitla nadšená Kate, ktorá pomáhala s kormidlovaním, usmerňovala alebo živo diskutovala s členmi posádky. Účasť na súťažnej regate v tomto prípade však mala aj dobročinný charakter. Vojvodkyňa bojovala o víťazstvo a finančnú podporu pre niekoľko nadácií, ktoré zastupuje. Jej manžel William urobil to isté, akurát bojoval za „svoje“ nadácie a postavil sa manželke ako skúsený súper.

Vojvodkyňa Kate pomáha s kormidlovaním regaty.
Vojvodkyňa Kate pomáha s kormidlovaním regaty.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Andrew Matthews

Fotografov a verejnosť však okrem šikovnosti či dobrej nálady nepochybne zaujal ešte jeden fakt, ktorý sa pri členoch kráľovskej rodiny nedeje tak často. Vojvodkyňa Kate totiž ponúkla objektívom aj prekvapivo „odhalené“ momenty. Nie, nečakajte, že by sa predvádzala ako súčasné hviezdičky z Instagramu. Skrátka si len obliekla športové šortky, ktoré doplnila vode a vetruodolnou športovou bundou a šiltovkou.

Vidieť však odhalené nohy členky kráľovskej rodiny je celkom rarita. Pre všetkých členov platí prísny protokol a je len málo príležitostí, keď sa môže Kate či Meghan objaviť na verejnosti v takejto krátkej dĺžke odevu. Ale treba uznať, že nohy má ukážkové, čo poviete?!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #súťaž #regata #odhalenie #nohy #loď #charita
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite piť viac tekutín, vaše telo potrebuje zdravú hydratáciu.
Nebojte sa zodpovednosti, len tak môžete...

+ Vnímajte viac svoje telo a pokúste sa venovať svojmu zdraviu.
Držte si odstup od ľudí okolo vás,...