Zbalila vari Hamiltona? Boháčka Chloe Green si užíva v mužskej spoločnosti

10.09.2019 08:00

Nemá ešte ani tridsať, ale zoznam jej partnerov, s hviezdnym statusom, je pomerne bohatý. A zdá sa, že boháčka Chloe Green dáva znovu dôvod bulváru, aby ju spájal s novým mužom.

Boháčka Chloe Green si užívala vo Francúzsku....
Boháčka Chloe Green si užívala vo Francúzsku. Na vodnom skútri jej robil spoločnosť pretekár Lewis Hamilton. Žeby nový milenec?
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Profimedia

Dedička odevného impéria Topshop si už niekoľko týždňov užíva na plážach neďaleko južného pobrežia Francúzska. Tam ju paparazzovia načapali pred niekoľkými týždňami v spoločnosti urasteného fešáka z Monaka. Počas víkendu však už mala inú mužskú spoločnosť.

Po boku Greenovej zachytili objektívy pretekára Lewisa Hamiltona, s ktorým sa Britka údajne pozná už roky – predovšetkým vďaka účasti na pompéznych londýnskych večierkoch. Tentoraz si však Hamilton a Green užívali najmä vodné športy a zábavu na vode. Konieckoncov, objektívy ich zachytili na vodnom skútri neďaleko prenajatého motorového člna.

Na ňom sa podľa záberov, ktoré vznikli pred pár dňami, nachádzala výlučne mužská spoločnosť. Okrem iného robil boháčke spoločnosť aj jej brat Nicolas. Dvadsaťosemročná Green si užíva chvíle voľna bez svojej ratolesti – syna Jaydena, ktorého porodila minulý rok v lete modelovi Jeremy Meeksovi.

V minulosti bol partnerom Greenovej aj spevák Marc Anthony. Randiť mala krátko aj so spomenutým Rommym Giannim, kapitánom monackého mužstva konského pola.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#paparazzi #muž #Lewis Hamilton #Francúzsko #Chloe Green
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku