Zomrel hotelový magnát Barron Hilton. Takto ho oplakáva vnučka Paris!

, 23.09.2019 00:00

Vo veku 91 rokov zomrel hotelový magnát Barron Hilton, ktorý rozšíril otcovu sieť známych hotelov. Naposledy vydýchol vo štvrtok v Los Angeles.

Barron Hilton na archívnom zábere z roku 1980.
Barron Hilton na archívnom zábere z roku 1980. Autor: SITA/AP, Charles E. Knoblock

Ako uviedla jeho rodina, zomrel prirodzenou smrťou. Na čele rodinnej spoločnosti stál 30 rokov a bol tiež známym filantropom.

„Rodina Hiltonovcov smúti nad stratou tohto pozoruhodného muža. Prežil život plný veľkého dobrodružstva a výnimočného úspechu,“ uviedol v stanovisku Steven M. Hilton, jeho syn a predseda nadácie Conrad N. Hilton Foundation.

Jeho manželka Marilyn Hawley Hilton zomrela už v roku 2004. Hilton zanechal po sebe osem detí a 15 vnúčat, medzi nimi známe dedičky Paris a Nicky Hilton, ako aj štyri pravnúčatá.

Práve Paris Hilton venovala svojmu starému otcovi niekoľko odkazov na sieti Instagram, medzi nimi aj emotívne zábery na Hiltonovú ako malé dievčatko a jej starého otca. „Som taká vďačná, že som mohla mať mentora ako bol on,“ napísala Hilton na Instagrame. Zároveň dodala, že je rada, že Barron Hilton je konečne pri svojej životnej láske – jej babičke a Hiltonovej zosnulej manželke Marilyn.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Miss and love you forever Papa...

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#úmrtie #Paris Hilton #Instagram #Barron Hilton
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku