Miley Cyrus už má náhradu za blond milenku? Zbalila vraj kamaráta!

05.10.2019 13:00

Románik netrval dlho! Speváčku Miley Cyrusovú, ktorú spájali pár týždňov s hviezdičkou z reality-šou Kaitlyn Carterovou, videli s novým objektom. Tentoraz mužom.

Speváčka Miley Cyrus na archívnom zábere.
Speváčka Miley Cyrus na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Americká hudobná hviezda, ktorá prekvapila rozchodom s manželom Liamom Hemsworthom, je vraj najnovšie očarená spoločnosťou Codyho Simpsona. Austrálsky spevák a skladateľ sa so Cyrusovou pozná už dlho. Ich vzťah bol doposiaľ výlučne kamarátsky. Paparazzovia však najnovšie zachytili aj čosi viac.

Dvojicu údajne zachytili počas nákupov potravín v Los Angeles. Dvadsaťšesťročná Cyrus mala veľmi romanticky a nežne pobozkať Simpsona, čo si nevšimli len reportéri, ale aj očití svedkovia. Aj sociálne siete údajne naznačujú, že šoubiznisová hudobná dvojica trávi spolu stále viac času.

Dlho sama však nezostala ani spomenutá Carter, s ktorou sa mala Miley Cyrus rozísť pred dvoma týždňami. Blondínku, ktorá účinkuje v šou The Hills, najnovšie videli na rande s neznámym mužom. Do kamier sa usmievala, ale totožnosť dotyčného prezradiť odmietla.

Kaitlyn Carter bola vydatá krátky čas za Brodyho Jennera, ale ich manželstvo po roku anulovali. Miley Cyrus odišla od Liama Hemswortha po ôsmich mesiacoch manželstva, predtým však tvorili pár takmer desať rokov s prestávkami.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rande #muž #Miley Cyrus #Cody Simpson #bozk
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak máte chuť na čokoládu, dajte si ju a neobmedzujte sa.
Šetrite s rozumom, avšak nie na tých nesprávnych...

+ Nespávajte pridlho, budete mať potom menej času na ostatné veci.
Všetko sa naučíte v praxi, nemáte sa čoho...