Najkrajšie spomienky! Vojvodkyňa Meghan vytiahla jedny z jej najvzácnejších šiat

16.10.2019 12:30

Zatiaľ, čo si princ William s manželkou Kate plnia kráľovské povinnosti v Pakistane, nezaháľajú ani Harry s Meghan.

V londýne sa spoločne zúčastnili udeľovania ocenení WellChild. Cena putuje ťažko chorým deťom, za ich náročný boj s ochorením, ako aj ľuďom, ktorí sa im snažia v boji pomáhať.

Prince Harry a  Meghan prichádzajú na...
Prince Harry a Meghan prichádzajú na udeľovanie cien WellChild, ktoré sa konalo v Londýne. Autor: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth

Meghan a Harry prišli do londýnskeho hotela v dobrej nálade. Pred udeľovaním cien sa ešte stretli s niekoľkými deťmi a ich rodičmi, ktorí sa dostali medzi nominovaných na spomínanú cenu. 38-ročná vojvodkyňa si na svoju stranu okamžite získala sympatie malých fanúšikov kráľovskej rodiny, s ktorými sa pred objektívmi objala.

Meghan počas udeľovania  cien  WellChild, ktoré...
Meghan počas udeľovania cien WellChild, ktoré sa konalo v Londýne. Autor: Reuters, TOBY MELVILLE

Mama malého Archieho na podujatie zvolila zelené šaty značky P.A.R.O.S.H., ktoré sme na nej už videli počas jej veľkého dňa. Práve tento kúsok mala Meghan na sebe v deň, kedy spolu s Harrym potvrdili ich zasnúbenie a spoločne, už v pozícii snúbencov, predstúpili pred televízne kamery BBC a poskytli ich prvý spoločný rozhovor.

Cez zelené šaty mala Meghan pri príchode na podujatie prehodený béžový kabát značky Sentaler v hodnote takmer 2 000 libier, ktorý takisto zrecyklovala. Už sme ho na nej videli napríklad počas bohoslužby v Sangringhame. Na nohách mala obuté semišové lodičky Manolo Blahnik v hodnote takmer 600 libier.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Meghan #princ Harry
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku