Chomisteková sa stretla s Angelinou Jolie! Takto na ňu hollywoodska diva zapôsobila

28.10.2019 00:00
Angelina Jolie
Americká herečka Angelina Jolie (zlá víla Maleficent) pózuje fotografom počas fototermínu k filmu Vládkyňa zla 2 v Londýne. Autor: ,

Karolína Chomisteková, bývalá riaditeľka súťaže Miss Slovensko, mala to šťastie stretnúť tvárou v tvár jednu z najslávnejších herečiek Hollywoodu, Angelinu Jolie.

Miss Slovensko roku 2013 dostala pred časom pozvanie od spoločnosti Disney na londýnsku premiéru novinky Zloba: Kráľovná všetkého zlého. „Zúčastnila som sa tlačovej konferencii aj červeného koberca, kde sa vystriedali slávni herci zo spomínaného filmu,“ opísala Chomisteková.

Niekdajšia riaditeľka súťaže Miss Slovensko...
Niekdajšia riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková. Autor: SITA, Braňo Bibel

Dokonca mala možnosť položiť niekoľko otázok niekdajšej manželka Brada Pitta. Ako na Chomistekúvú 44-ročná držiteľka Oscara zapôsobila? „Angelina Jolie pôsobí ako veľmi elegantná dáma, no drží si značný odstup. Opísala by som ju skôr ako chladnejší typ, čo mne ale nijako neprekáža. Podľa môjho názoru patrí k ľuďom, ktorí síce hovoria menej, ale ich slová majú hlavu a pätu a zanechajú za sebou istú myšlienku,“ opísala Chomisteková.

Angelina Jolie na premiére filmu Vládkyňa zla 2...
Angelina Jolie na premiére filmu Vládkyňa zla 2 v Londýne. Autor: SITA/AP

Jolie je často opisovaná ako jedna z najkrásnejších žien sveta. Sedí to aj podľa Chomistekovej? „Je nesmierne charizmatická osoba, čo vytvára okolo nej ohromné čaro. Od vystupovania cez tón hlasu až po jej oblečenie – V Londýne na mňa zapôsobila príjemne,“ opísala niekdajšia Miss Slovensko a dodala: „Občas sa človeku stane, že pred stretnutím s niekým slávnym očakáva wow efekt, ale ten nepríde. V tomto prípade tam pre mňa ten povestný wow efekt rozhodne bol.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Karolína Chomisteková #Angelina Jolie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyskúšajte pred spaním vypiť pohár zeleného čaju, je vhodný hlavne na pleť.
Nenechajte sa odradiť, aj keď...

+ Zdravotne ste na tom bez problémov, čo je u vás normálna vec.
Peniaze neprídu len tak samé musíte...