Slávna poľská kráska je mamou! 40-ročná Krupa fotkami dcérky zásobuje internet

05.11.2019 10:35

Niekdajšia modelka Victoria's Secret, slávna poľská rodáčka Joanna Krupa, je už mamičkou.

Ako 40-ročná sa dočkala svojho prvého potomka, dcérky, ktorá dostala meno Asha-Leigh Presley Nunes. Dieťatko prišlo na svet 2. novembra a slávna mamička už „zásobuje“ Instagram jeho fotografiami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

True love . Daddy’s little girl @nunes451

Príspevok, ktorý zdieľa Joanna Krupa (@joannakrupa),

Ako vidieť na záberoch, spolu s ňou sa z potomka teší aj jej manžel, Douglas Nunes, za ktorého sa Krupa vydala v auguste minulého roka vo Varšave, odkiaľ pochádza. Pre modelku ide o druhé manželstvo, v roku 2017 sa rozviedla so svojím prvým manželom, vlastníkom nočných klubov.

V statuse opísala, že deň, kedy sa jej dcérka narodila, považuje nielen za najemocionálnejší v jej živote, ale aj najťažší. A všetky ženy označila za bojovníčky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Sorry but can’t resist posting pix of my little Asha-Leigh Presley Nunes #1dayold

Príspevok, ktorý zdieľa Joanna Krupa (@joannakrupa),

So svojimi fanúšikmi, ktorých má na Instagrame 1,6 milióna, sa pravidelne delila s pocitmi aj zábermi jej rastúceho bruška počas celého tehotenstva.

Rodáčka z Varšavy sa preslávila v reality šou "The Real Housewives Of Miami“, okrem toho sa zviditeľnila aj účinkovaním v televíznom programe Dancing with the Stars, kde na parkete predvádzala nielen tanečné kroky, ale aj závideniahodné krivky. Ako sledovaná televízna celebrita okrem iného upriamuje pozornosť ľudí aj na ochranu zvierat – svoje telo už "prepožičala“ aj kampani organizácie PETA.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Victoria´s Secret
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes spozorujete opuchy na dolných končatinách, začnite sa liečiť.
Pozor na nepravdivé obvinenia, ktoré...

+ Nechoďte v noci vyjedať chladničku. Metabolizmus máte vtedy spomalený.
Nespoliehajte sa len...