Carmel Paradise o ženách: Vieme byť jemné i silné, milujúce aj pomstychtivé

Pozrite si nový videoklip Carmel Paradise s názvom Heartbreaker.

26.11.2019 14:03
Carmel Paradise Foto:
Speváčka Carmel Paradise.
debata

Carmel Paradise ponúkla fanúšikom videoklip Heartbreaker. Na margo skladby Carmel uviedla: "Heartbreaker hovorí, že môžem byť milá, sladká a milujúca, no ak so mnou zaobchádzaš zle, som dostatočne silná postarať sa o seba sama.“ Ako dodáva, rada by upozornila na stereotyp, že ženy sú často vnímané ako jedno-dimenzionálne bytosti, že môžu byť buď len jemné a krehké alebo iba silné. Opak je, však pravdou…

"Ženy sú oveľa komplexnejšie a môžeme byť aj plné protikladov. Vieme byť jemné i silné, milujúce i pomstychtivé. Takže tento song je tak trochu varovanie: nemýľ si moju milotu so slabosťou, pretože ak ju skúsiš zneužiť, prídem si po teba…” vysvetľuje Carmel.

Videoklip k novinke Heartbreaker režíroval Martin Miko. Videoklip je zmesou príbehov žien, s ktorými bolo v ich vzťahoch zle zaobchádzané. Carmel, ktorá v textoch svojich skladieb často píše o toxických vzťahoch, hovorí: "Ženy znášajú veľmi veľa a podľa štatistík sú často podceňované. Najšťastnejšie skupiny ľudí na svete sú podľa prieskumov ženatí muži a slobodné ženy. Týmto videoklipom som chcela povedať, že ženy si naozaj zaslúžia viac a nemusia znášať zneužívanie.”

O hudbu i text k novinke Heartbreaker sa Carmel už tradične postarala sama. Do producentského kresla si sadol tvorivý tandem z USA (z Nashville, Tennessee) Sal Oliveri a Krysten S. Caudle.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Carmel Paradise #HEARTBREAKER

+ Zdravého ducha si udržíte čerstvou citrusovou šťavou a úsmevom.
Vo financiách myslite racionálne, vysoký...

+ Zmena tréningového prostredia môže obnoviť váš záujem o cvičenie.
Networking a budovanie profesijných vzťahov...