Otec slávnych krások má opletačky so súdom! Bankrot aj nelegálna stavba

30.11.2019 10:00

Doma má dve úspešné topmodelky a jeho ex-manželka si získala slávu, ale aj státisíce dolárov vďaka účinkovaniu v televíznej šou. Napriek tomu to Mohameda Hadida neuchránilo od bankrotu.

Podnikateľ Mohamed Hadid sprevádza svoju dcéru...
Podnikateľ Mohamed Hadid sprevádza svoju dcéru Bellu Hadidovú na archívnom zábere z Cannes. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Otec slávnych topmodeliek Belly a Gigi Hadidových potvrdil, že jeho spoločnosť 901 Strada LLC vyhlásila bankrot. Podľa informácií amerických médií vyzeral 71-ročný Hadid na súdnom pojednávaní zlomene.

Iba týždeň pred súdnym pojednávaním kvôli bankrotu údajne dostal Hadid súdny príkaz odstrániť luxusnú megastavbu v Los Angeles. Dôvodom má byť, že je nebezpečná pre okolie a nestabilná. Vila sa nachádza na kopci a údajne sa susedia v jej okolí domnievajú, že pri jej výstavbe neboli dodržané bezpečnostné štandardy a že by mohla spôsobiť škody aj na priľahlom majetku, ak by došlo ku kolapsu stavby.

Práve bankrot je údajne dôvodom, prečo podnikateľ môže nerešpektovať súdne rozhodnutie o zbúraní jeho vily. Jeho advokát na súde tvrdil, že nemá dostatok finančných prostriedkov na demolíciu, ani na zaplatenie súdneho poplatku a pokuty, ktoré mu boli určené.

Sudca teda rozhodnutím zveril demolíciu vily do rúk známeho stavebného podnikateľa. Právna zástupkyňa susedov z okolia vyjadrila nad rozhodnutím sudcu nadšenie. Tiež podotkla, že správy o bankrote sú fascinujúce, keďže Mohamed Hadid si údajne len nedávno kúpil novú miliónovú nehnuteľnosť v Beverly Hills.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#súd #Mohamed Hadid #dcéry #bankrot
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...