Vojvodkyňa Kate vo vianočnom! V týchto šatách televízne štúdio doslova rozžiarila

02.12.2019 11:00

Už pred časom britské médiá priniesli informáciu, že vojvodkyňa Kate sa objaví v obľúbenej relácii Mary Berryovej (84) s názvom "The Great British Bake Off".

Vianočné pečenie v spoločnosti autorky kuchárskych kníh Mary Berryovej absolvovala nielen Kate, ale aj jej manžel, princ William. Fotografie z pečenia sa už objavili na stránke Kensingtonského paláca, relácia sa na stanici BBC1 odvysiela 16. decembra.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

The Duke and Duchess of Cambridge have joined forces with cookery legend Mary Berry to prepare festive food to thank all those working and volunteering over the Christmas period. Swipe for a taster of what to expect from A Berry Royal Christmas… 1. The Duke, Duchess and Mary, along with some very special guests including @nadiyajhussain host a Christmas Party to thank and acknowledge staff and volunteers from charities and organisations who will be working tirelessly over the Christmas period. 2. At @rhswisley Mary joins The Duchess behind the scenes to learn more about The Duchess’s commitment to the early years in raising the next generation of happy, healthy children. 3. The Duke and Mary visit @passagecharity, the UK’s largest resource centre for homeless and insecurely housed people, which has helped over 130,000 people in crisis through its resource centre, homelessness prevention projects and two innovative accommodation services. 4. At The Brink, the UK’s first dry bar set up by @actiononaddiction to provide a safe space for people who are suffering from addiction, The Duchess and Mary meet the inspiring people whose lives have been changed by the help and support of the charity. #ABerryRoyalChristmas | Monday 16th December | 8:30pm | @BBCOne Photos by @mattporteous / Kensington Palace

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Kráľovský pár pripravoval sviatočné menu a pred kamerami sa stretol aj s niekoľkými ďalšími pozvanými hosťami. Išlo napríklad o jednu z dobrovoľníčok, ktorá reprezentovala charitatívne organizácie, ktoré budú pracovať aj počas sviatkov – starať sa o ľudí bez domova. Zároveň v relácii upriamili pozornosť aj na tie organizácie, ktoré poskytujú podporu ľuďom bojujúcim so závislosťami.

Iniciatórkou tohto vianočného pečenia bola práve 84-ročný Berryová, ktorá patrí k priateľkám vojvodkyne Kate. Na stránke bolo okrem iného napísané: „Pozývame vás, aby ste sa pripojili k vojvodkyni a vojvodovi z Cambridge a Mary Berryovej, ktorí pripravia jedlo ako poďakovanie pre tých, ktorí strávia sviatky pomáhaním iným.“

Trojnásobná mama sa pred kamerami objaví vo výrazných červených šatách posiatymi bodkami a drobnými lístkami z dielne Alessandry Rich v hodnote takmer 1 600 libier. Hnedé vlasy si nechala rozpustené vo veľkých vlnách padať na plecia. Jej vianočný look bol naozaj príjemný, rovnako ako nálada, ktorú v štúdiu rozdávala.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #Vianoce

+ Sušenie vlasov vám vysúša končeky, doprajte im preto hĺbkovú hydratáciu.
Môžete byť kľudný, všetky...

+ Samota vám na pár dní prospeje, užite si tieto svoje dni.
Pri peniazoch dajte nie len na rady odborníkov,...