Spevák z One Direction s mladučkou kráskou: Ona ma spravila šťastným!

06.12.2019 00:00

Výpočet partneriek len 26-ročného speváka Liama Payna je celkom slušný. A patria do neho mnohé známe dámy. Zdá sa, že najnovšie ho však opantala krásna modelka.

Spevák Liam Payne prišiel so svojou súčasnou...
Spevák Liam Payne prišiel so svojou súčasnou partnerkou Mayou Henry. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Len 19-ročná Maya Henry sa začala v spoločnosti niekdajšieho člena formácie One Direction objavovať pred pár mesiacmi. Následne pár vyrazil aj na oficiálne podujatia. A bolo to spečatené!

Naposledy sa krásna Henry objavila ako Payneovo garde na vyhlásení britských módnych cien v Londýne. On v tmavomodrom obleku Hugo Boss a ona v belasej kreácii Ralph & Russo Couture. Vyzerali ako ukážkový pár.

Už dávnejšie sa Payne pre médiá vyjadril, že sa mu zdá, že ho mladučká kráska zmenila k lepšiemu. A takpovediac mu navrátila pocit šťastia. „Pamätám si, ako som prišiel na terapiu a ten chlapík sa ma pýta, čo radi robíte. Nemal som poňatia. Žil som taký dlhý čas ako popstar, ktorá sa stále bojí ľudí, ktorá zostáva zavretá doma a nechodí medzi ľudí. Potreboval som s tým prestať, zabilo by ma to,“ uviedol pred časom Payne v rozhovore pre rádiový podcast.

Speváčka Rihanna na vyhlásení cien
		British...
Herečka
		Emilia Clarke pózuje v
		šatách...
+41Modelka Rosie
		Huntington-Whiteley v
		kreácii...

Dodal tiež, že práve Maya z neho spravila „šťastného muža“. „Niekedy toho šťastného chlapíka ani nespoznávam. Ale som rád, že je späť,“ komentoval tiež vtedy.

Ktohovie, čo na tieto slová hovorí napríklad speváčka Cheryl, známa tiež najmä ako Cheryl Cole. Zo vzťahu s ňou má totiž spevák Liam Payne syna Beara, ktorý sa narodil v marci 2017.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šťastie #pár #Maya Henry #Liam Payne #láska
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...