Heidi Klum porovnávala manžela Kaulitza s bývalými. Nevyšli z toho dobre!

08.01.2020 00:00

Má za sebou niekoľko vzťahov a dokonca dve neúspešné manželstvá. Až to tretie je však podľa televíznej hviezdy, niekdajšej modelky Heidi Klumovej absolútnou výhrou. Prezradila aj dôvod.

Televízna osobnosť Heidi Klum a jej manžel Tom...
Televízna osobnosť Heidi Klum a jej manžel Tom Kaulitz. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Štyridsaťšesťročná nemecká rodáčka, ktorá sa vydala za hudobníka Toma Kaulitza, pre magazín People prezradila, že sa cíti „šťastnejšie než kedykoľvek predtým“. Dôvodom má byť práve jej partner.

„Prvýkrát v živote mám partnera, s ktorým môžem hovoriť absolútne o všetkom,“ uviedla pre časopis. Dodala však tiež, že s 30-ročným Kaulitzom môže rátať aj v každodenných situáciách a že jej so všetkým pomáha. „Zvykla som byť na všetko celkom sama. Až teraz prvýkrát vlastne zažívam, aké to je mať ozajstného partnera,“ nešetrila chválami modelka a porotkyňa talentovej šou America's Got Talent.

Ktohovie, čo si o Klumovej slovách myslia jej predchádzajúci manželia. V minulosti bola Nemka vydatá za kaderníka Rica Pipina a neskôr za speváka Seala, s ktorým má tri deti. Najstaršia dcéra Leni pochádza z jej krátkeho vzťahu s boháčom Flaviom Briatorem.

Dlhonohá plavovláska randila tiež napríklad s galeristom Vitom Schnabelom či so svojím vlastným bodyguardom Martinom Kirstenom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tom Kaulitz #šťastie #manželstvo #láska #Heidi Klum
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobrú náladu vám nikto nezoberie, ak si ju sami nedáte.
Pravidlá na cestách dodržiavajte, inak hrozí...

+ Pri čítaní knihy budete potrebovať nové okuliare, doterajšie už nestačia.
Informujte sa ohľadom...