12 dní! Toľko vydržala Pamela Anderson s piatym manželom, už sa odsťahovala

02.02.2020 09:18

Najprv prekvapivá správa o svadbe a teraz ďalšia o rozchode. Alebo vás už v prípade Pamely Andersonovej neprekvapí vôbec nič?

Kombinovaný záber producenta Jona Petersa a...
Kombinovaný záber producenta Jona Petersa a herečky, modelky a ekologickej aktivistky Pamely Andersonovej. Autor: SITA/AP

Ako informujú americké médiá slávna seriálová hviezda z hitu Pobrežná hliadka, modelka a filantropka sa len po dvanástich dňoch rozhodla opustiť svojho piateho manžela – producenta Jona Petersa.

Správy spred necelých dvoch týždňov o tom, že sa Pamela Anderson piatykrát vydala, prekvapili verejnosť. Zaujímavosťou však bolo, že jej vyvoleným sa stal slávny producent, s ktorým sa poznala roky. A dokonca kedysi tvorila pár. Zdalo sa teda, že ide o lásku, na ktorú si musí človek počkať.

Lenže iba dvanásť dní od uzavretia manželstva na súkromnom obrade v Malibu je to nové vyjadrenie od plavovlasej hviezdičky. „Boli by sme vám veľmi povďační za vašu podporu v čase, kým prehodnotíme, čo chceme od života a jeden od druhého,“ poprosila Pamela Anderson vo vyhlásení.

„Život je cesta a láska je proces. S touto univerzálnou pravdou v mysli, sme sa spoločne zhodli odložiť formalizáciu nášho manželského certifikátu a vložili sme vieru v proces,“ odkázala vo vyhlásení Anderson. Peter, ktorý je od nej starší o 22 rokov, sa k veci bližšie nevyjadril.

Obaja partneri boli v minulosti štyrikrát zosobášení. V prípade Pamely Andersonovej nejde o prvé manželstvo, ktoré trvalo krátko. V októbri 2007 sa vydala za producenta Ricka Salomona, no opustila ho už v decembri toho istého roka. K Salomonovi sa vrátila ešte raz a v januári 2014 potvrdila, že si ho znovu vzala, neupresnila však vtedy dátum. Manželstvo sa opäť skončilo rozvodom, ten prišiel však až o rok neskôr – vo februári 2015.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#svadba #rozchod #Pamela Anderson #manželstvo #Jon Peters
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...