Schindlerová chce externe študovať právo

04.09.2006 11:50

Minuloročná strieborná SuperStar Martina Schindlerová sa chystá opäť do školy. Po maturite ju prijali na súkromnú právnickú fakultu v Bratislave, ktorú bude navštevovať ako externá študentka.

„Právo je oblasť, ktorú človek využije v každom smere. Myslím, že ma to bude baviť, hoci viem, že to bude náročné. Uvidíme,“ hovorí Martina a ako s úsmevom dodala, dúfa, že jej so štúdiom aspoň trochu pomôže jej priateľ Branislav externe študujúci na rovnakej škole. 

S hudbou a spievaním však Schindlerová ani náhodou nekončí a v pláne už má druhý album. „Som externá študentka, takže budem mať dosť času venovať sa hudbe. S vydavateľstvom som predbežne dohodnutá, že druhý album vydám na jar budúceho roka. Momentálne riešime otázku producenta a organizačné veci,“ vraví ďalej Martina, ktorú čaká rušná jeseň.

Okrem školy bude so skupinou pripravovať vlastný 90-minútový koncertný program. „V októbri by som chcela vystúpiť na niekoľkých koncertoch s kapelou. Nechcem to však nazývať turné, pretože neviem, či to budú dva koncerty, tri alebo päť,“ poznamenala Martina, ktorá má momentálne v éteri singel Neutekám.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste si dopriať oddych aj od pozerania televíznych seriálov.
Budete riešiť financie, avšak nemajte...

+ Ak sa dnes nebudete cítiť dobre, určite zalezte do postele a vyliečte sa.
Neberte si teraz pôžičku, nie je...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk