Ako skončiť s drogami? Jasný odkaz Kevina z hitu Sám doma znie...

13.02.2020 10:00
Na akcii AMA 2018 sa objavil aj herec Macaulay...
Herec Macaulay Culkin. Autor: ,

Macaulay Culkin sa preslávil vďaka komédii Sám doma (1990), ktorá sa stala už vianočnou tratíciou.

Obrovská sláva s ním poriadne „zamávala“ a roky ho prenasledovali problémy s drogami, o ktorých neskôr otvorene hovoril. Ako aktuálne prezradil aj pre magazín Esquire, z tejto fázy života už vyrástol a zostáva „čistý“.

Na minulosť si zaspomínal slovami: „Zahrával som sa s ohňom. Na druhej strane, nikdy som nebol na klinike, touto cestou som nemusel ísť,“ opísal. Cesta, na ktorú sa sám vybral, však rozhodne nebola ľahká. „Boli isté časy, kedy som musel sám seba zachrániť – raz alebo dvakrát.“

V porovnaní so spomenutými situáciami si vždy uvedomí, ako sa mu teraz dobre darí a akú dlhú cestu má za sebou. „Mám priateľov, ktorí sa ma pýtajú, ako zostať ‚čistými.‘ Ale ja som ten posledný človek, ktorého by sa mali pýtať, pretože im dám tú najhoršiu radu: ‚Jednoducho prestaňte!‘,“ opísala niekdajšia detská filmová hviezda.

Svoju rolu Kevina si zopakoval aj v roku 1992 v komédii Sám doma: Stratený v New Yorku. Spolu s ním si v snímke zahrali herci, ktorí takisto podali skvelé výkony: Catherine O'Hara, Joe Pesci, Daniel Stern či John Heard.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sám doma #Macaulay Culkin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku