Polroka v celibáte! Orlando Bloom si to užíval, ale... Nikomu by som to neradil

18.03.2020 10:00

Má povesť hollywoodskeho zvodcu a pre mnoho žien aj mužov je Orlando Bloom skutočným sexidolom a vysnívaným mužom. Aj preto celkom prekvapí, čo herec prezradil v nedávnom rozhovore.

Herec Orlando Bloom predstavil novinku z...
Herec Orlando Bloom predstavil novinku z produkcie Amazon Prime - seriál "Carnival Row". Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Bloom, ktorý tvorí momentálne pár so speváčkou Katy Perryovou a s ktorou čaká aj prvého potomka, sa priznal, že pred ich zoznámením sa v roku 2016 držal niekoľko mesiacov celibát. Nešlo vraj o jeho vlastný nápad, poradil mu dobrý priateľ – surfer Laird Hamilton, keďže videl, že herec nie je šťastný.

„Ak to myslíš vážne s nejakým vzťahom, daj sa do celibátu na nejaký čas a nechaj si veci rozležať v hlave,“ opísal vraj ich spoločný rozhovor Bloom pre The Sunday Times.

„Plánoval som to urobiť na tri mesiace, ale začal som si skutočne vychutnávať ten spôsob, akým som spojený so ženami. Nielen s nimi, ale aj s mojou vlastnou ženskou stránkou,“ komentoval Bloom a vysvetlil, že sa jeho celibát pretiahol na polroka.

Podľa informácií novín sa herec celkom vyhýbal akejkoľvek sexuálnej aktivite. Neskončilo to ani pri pornografii a masturbácii. Zároveň však herec priznal, že nič také by nikomu sám neradil. „Nemyslím si, že to je zdravé. Tam dolu sa to musí hýbať,“ doplnil ešte.

Bloom minulý týždeň odcestoval z Prahy, kde nakrúcal druhú sériu projektu Carnival Row. Nakrúcanie seriálu z produkcie Amazon Prime odložili pre hrozbu koronavírusu. Bloom musí aktuálne stráviť dva týždne v karanténe.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sex #Orlando Bloom #Katy Perry #celibát
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor čo zjete, mohlo by to ublížiť vášmu zdraviu aj postave.
Aj od práce sa musíte poriadne...

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...