Milionárka Carmen Geiss chcela dieťa ako 20-ročná! Dočkala sa až o dve desaťročia

20.03.2020 00:00
Geissenovci
Carmen a Robert Geissenovci - milionársky párik. Autor:

Milionárka Carmen Geiss (54) má so svojím manželom Robertom dve zdravé dcéry Shaniu (15) a Davinu (16), ktoré sú ich veľkým šťastím.

O svojej neľahkej ceste k potomkovi už niekoľkokrát rozprávala v nemeckých médiách. Aktuálne si na svoju dlho nesplnenú túžbu zaspomínala aj na svojom Instagrame, kde zverejnila záber, na ktorom ako 20-ročná pózuje s malým bábätkom v náručí, ktoré sa narodilo jej kamarátke.

„Tu je veselá fotografia, mala som iba 20 rokov a moja priateľka porodila dieťa. Už som aj ja chcela byť mamou, ale trvalo takmer dve desaťročia, kým som mohla držať svoje vlastné šťastie v náručí.“

O svojej traume, prečo tak dlho čakala na prvé dieťa, porozprávala milionárka Carmen Geiss napríkald v minulosti pre magazín Closer. Priznala, že ako 17-ročná prvý raz potratila. A následne ešte deväťkrát, z toho jedno tehotenstvo bolo mimomaternicové. "Je to moja celoživotná mora, s ktorou som sa musela naučiť žiť. Téma potratov sa okolo našich životov točí ako červená niť. Je to veľmi extrémne, keď prídete o desať detí,“ priznala Carmen Geiss.

Geiss sa vyjadrila aj na tému tehotenstva po päťdesiatke, na dieťa by si však už netrúfala. „V mojom veku by to bolo úsmevné a zdravotne riskantné,“ napísala vtedy na Instagrame. Svoje dve dcéry porodila tesne pred štyridsiatkou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#potrat #deti #Carmen Geiss
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Citrusové plody vám nie len zachutia, ale dodajú potrebné vitamíny.
Neustále počítate...

+ Predvídajte, čo sa vášho zdravia týka. Myslite na prevenciu.
Dôverujte sebe, svojim kvalitám a tomu, čo...