Princ Harry prišiel o svoju srdcovú záležitosť!

20.03.2020 14:10
princ Harry
Britský princ Harry s manželkou Meghan v Londýne. Autor:

Len pred dvoma týždňami sa princ Harry stretol v hudobnom štúdiu so spevákom Jonom Bon Jovim, aby spoločne naspievali duet pre podujatie "Invictus Games".

„Invictus Games“ sú pre princa Harryho srdcovou záležitosťou. V roku 2014 sa práve on stal kráľovským ambasádorom medzinárodného športového podujatia pre vojnových veteránov, ktoré sa teší čoraz väčšej popularite aj mediálnemu záujmu. Pre koronavírus sa však tento rok neuskutoční.

Len pred dvoma týždňami sa pritom stretol Harry v hudobnom štúdiu na slávnej Abbey Road so spevákom Jonom Bon Jovim, aby spoločne naspievali duet pre toto podujatie. K podporovateľom vojnových veteránov patrí už roky aj slávny spevák.

Spevák  Jon Bon Jovi a princ Harry na Abbey Road.
Spevák Jon Bon Jovi a princ Harry na Abbey Road. Autor: SITA/AP

Zrušenie podujatia potvrdili prostredníctvom Twitteru organizátori a vo videu sa súťažiacim aj fanúšikom tohto športového zápolenia prihovoril aj Harry. „Viem, akí ste všetci sklamaní. Hry sú vzpruha, ktorú všetci potrebujete. Ale vyzývam vás, aby ste sa počas nasledujúcich 12 mesiacov ešte viac sústredili na posilnenie svojho ducha a tela. V tomto zmysle sa už teraz teším na hry nasledujúci rok. Prosím, starajte sa v tomto období o seba, starajte sa o svoje rodiny,“ odznelo vo videu princa Harryho.

Spoluorganizovaniu a propagovaniu „Invictus Games“ sa práve princ Harry naplno venoval počas uplynulých rokov. V roku 2016 Harrymu s propagáciou podujatia pomohla aj kráľovná Alžbeta II., kedy natočili vtipný „video súboj“ s Michelle (56) a Barackom Obamovcami (58). Tohtoročné hry sa mali konať v holandskom Haagu, miesto podujatia sa každoročne mení.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #princ Harry

+ Jedzte viac rýb a zeleniny, prospeje vám to.
Nebuďte stále zo všetkého otrávený, ľudia si myslia, že vás...

+ Dnes budete v skvelej nálade, sústreďte svoju energiu pozitívnym smerom.
Po práci si doprajte oddych, dnes...