Ak Harry a Meghan zostanú v LA, bude to ich nočná mora! Odkazuje Sharon Osbourne

04.04.2020 12:00
Princ Harry a jeho manželka Meghan
Princ Harry a jeho manželka Meghan. Autor: ,

Pred pár dňami vojvodkyňa Meghan (38) a jej manžel, princ Harry (35), dali zbohom Kanade a zamierili do USA.

Kde presne však budú aj so svojim synom Archiem žiť, doposiaľ známe nie je. Pravdou je, že v Los Angeles žije matka vojvodkyne a Archieho stará mama, Doria Ragland. Pred životom v Los Angeles však kráľovský pár vystríha Sharon Osbourne (67), televízna celebrita a manželka rockera Ozzyho Osbournea (71).

V rozhovore pre šou „The Talk“ (CBS) najskôr priznala, že nie celkom chápe ich rozhodnutie žiť práve tu. „Je to pre mňa divná predstava myslieť na to, že tu niekde žije princ,“ opísala. Narážala aj na fakt, že Los Angeles je plné bulvárnych novinárov a takisto paparazzov, ktorí po svojich „obetiach“ striehnu neustále.

„Ak im išli médiá v Británii na nervy, v Los Angeles im pôjdu na nervy ešte duplom,“ opísala Sharon Osbourne. Ak túžia po pokojnejšom živote, podľa jej slov Los Angeles nie je pre nich vhodné miesto na život, keďže tu žije množstvo hviezd, ktoré sú neustále prenasledované paparazzi fotografmi.

Preto im odporúča iný domov, pokojnejšiu oblasť. „Dúfam, že sa nasťahujú do Santa Barbary alebo do podobnej oblasti, kde by mohli žiť normálnejší život. Ak však zostanú priamo v Los Angeles, bude to pre nich, čo sa médií týka, nočná mora. Nebudú môcť žiť žiaden život,“ dodala.

Už pár dní sú Harry a Meghan „oslobodení“ od povinností kráľovskej rodiny a majú tak za sebou prvé okamihy slobody. Streda, 1. apríla, sa tak niesla v znamení ich nového začiatku a Megxit bol definitívne ukončený. Akých úloh sa teraz ujmú, to nie je úplne jasné. Otázkou je, či sa z popredných členov kráľovskej rodiny teraz stanú medzinárodné celebrity, patróni charitatívnych organizácií, prípadne „globálni influenceri“.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Meghan #Sharon Osbourne #princ Harry #Los Angeles

+ Nezabúdajte každý deň na vitamíny.
Nezabúdajte na svoju prácu, nezanedbávajte ju.
...

+ Ak máte nejaký problém, riešte to so psychológom, nie je to hanba.
Hospodárte s peniazmi veľmi opatrne,...