Tehotná Katy Perry oznámila, že čaká dievčatko. Ale neuveríte, ako...

Speváčka Katy Perry je v šťastnom očakávaní a už aj vie, na čo sa môžu so snúbencom Orlandom Bloomom tešiť.

06.04.2020 00:00
debata
Herec Orlando Bloom a jeho snúbenica Katy Perry... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Herec Orlando Bloom vzal na premiéru svoju priateľku - speváčku Katy Perryovú. Herec Orlando Bloom a jeho snúbenica Katy Perry na archívnom zábere.

Hviezda počas víkendu zverejnila na svojom profile na Instagrame záber svojho partnera, ktorého usmiatu tvár pokrýva pena sfarbená doružova. „Je to dievča,“ znel len stručný komentár k fotografii, ktorý pripojila budúca mamička.

Perry okamžite začala dostávať gratulácie od svojich fanúšikov aj niektorých kolegov. Pre Orlanda Blooma bude ich dcéra už druhým potomkom, keďže z predchádzajúceho manželstva má syna Flynna. Jeho mamou je austrálska topmodelka Miranda Kerr.

Tridsaťpäťročná speváčka Katy Perry sa stane mamou prvýkrát. Ako priznala, už sa nevie dočkať, kedy si bude môcť vyskúšať pracovné povinnosti. Aktuálny stav súvisiaci s pandémiou koronavírusu síce situáciu veľmi nezľahčuje, ale hviezda bude mať o seba určite dobre postarané.

Ešte pred vypuknutím pandémie v USA sa stihla vrátiť z Austrálie, kde sa venovala pracovným povinnostiam. S Orlandom Bloomom si momentálne užívajú chvíle izolácie bez pracovných povinností a v radostnom očakávaní.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

it’s a girl

Príspevok, ktorý zdieľa KATY PERRY (@katyperry),

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Katy Perry #dcéra #Instagram #Orlando Bloom

+ Nič nie je jednoduché, avšak je na vás ako sa k tomu postavíte.
Ak niečo nevyhráte nevadí, znamená to, že sa...

+ Na vitamíny nezabúdajte, v tomto období sú pre vaše telo dôležité.
Opatrná diverzifikácia investícií znižuje...