Hviezda seriálu Dawsonov svet, Joshua Jackson, sa dočkal! Je z neho otec

41-ročnému hercovi Joshuaovi Jacksonovi porodila manželka v dcérku.

22.04.2020 11:30
Joshua Jackson na archívnom zábere. Foto: ,
Joshua Jackson na archívnom zábere.
debata

Kanadsko-americký herec Joshua Jackson sa dočkal potomka. Jeho manželka, 33-ročná herečka Jodie Turner-Smith, priviedla na svet dievčatko. Ako potvrdil hovorca páru magazínu People, dcérka sa narodila 21. apríla a ona aj mama sú zdravé.

Pre pár ide o prvého spoločného potomka, prvý potomok je to aj pre Joshuu Jacksona. Skutočnosť, že sa mu narodí dcérka, už pred časom oznámili fanúšikom prostredníctvom Instagramu.

Herečka Jodie Turner-Smith. Foto: SITA/AP, Joel C Ryan
Herečka Jodie Turner-Smith. Herečka Jodie Turner-Smith.

Dvojica drží svoj vzťah mimo médií, v decembri si mali povedať „áno“. Ako sa vyjadrila herečka pred časom pre „The Sunday Times“, dieťa nebudú vychovávať v USA, ale v Kanade, ktorú si zvolili za ich nový domov. Podľa slov herečky tak urobili pre pretrvávajúci rasizmus v USA.

Joshua Jackson tvoril v minulosti pár s nemeckou herečkou Diane Krugerovou, žili spolu dlhých desať rokov. Za ten čas sa nepostavili pred oltár, ani sa nedočkali spoločného potomka. V roku 2016 sa ich vzťah rozpadol. Slávna nemecká rodáčka našla rýchlo nové šťastie po boku herca Normana Reedusa (51), s ktorým už vychováva dcérku.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #potomok #Joshua Jackson #Dawsonov svet