Ona medituje, on rúbe stromy! Slávni manželia trávia karanténu každý sám...

27.04.2020 00:00

Iba nedávno sa objavili správy o tom, že herečka a tanečnica Julianne Hough sa rozhodla tráviť karanténu bez svojho manžela. Hokejista Brooks Laich je zavretý na samote v dome na vidieku.

Tanečnica a herečka Julianne Hough a jej manžel...
Tanečnica a herečka Julianne Hough a jej manžel Brooks Laich na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Blondínka, ktorá sa pred časom objavila aj v porote šou Amerika hľadá talent, prezradila, čo bol dôvod ich spoločného manželského rozhodnutia. „Byť tri mesiace na turné, cestovať, popri tom spúšťať vlastný biznis…bolo toho veľa. Takže môcť byť doma a zastaviť sa na chvíľu, pozrieť sa sám do seba a spojiť s mojím vnútorným hlasom bolo priam požehnanie,“ uviedla pre magazín Oprah.

„Som sama. Môj manžel je v Idaho, kde veľa manuálne robí, trávi čas na dvore, v záhrade…takže skrátka teraz sa venujeme každý svojim vlastným veciam. Ale je to skutočne magický čas,“ komentovala Hough, ktorú nedávno reportéri zachytili v uliciach Los Angeles s hercom Benom Barnesom. O dôvode, prečo sa stretáva práve s ním, však hviezda nehovorila.

Houghovej manžel, 36-ročný hráč NHL, sa tiež odmietal vyjadrovať k dohadom o tom, či to medzi ním a jeho polovičkou škrípe. Svoju vlastnú izoláciu si však tiež nevie vynachváliť. „Som vonku od rána 7.30 do nejakej piatej poobede. Mám to pozemok s veľkosťou desať akrov, takže som sa pustil do čistenia. Vypílil som nejaké stromy, vyčistil trávu, postavil kamenné steny,“ opísal Laich svoju karanténu, ktorú si vraj nadovšetko užíva.

„Kúpil som tento dom v roku 2014 a nikdy som tu nestrávil dostatok času. Bol som tu možno tak jeden týždeň v roku a pritom je to môj vysnívaný dom. Takže som sa rozhodol, že tu strávim času viac,“ doplnil ešte športovec.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#karanténa #Julianne Hough #izolácia #Brooks Laich
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Obavy z verejných plavární budú na mieste, vhodne sa chráňte.
Dnes nie je najlepší čas cestovať za nákupmi...

+ Starostlivo uschovajte záznamy od lekára budete ich neskôr potrebovať.
Okolnosti budú priaznivé, ale...