Indická hviezda žaluje fanúšika, zverejnil jej číslo

06.11.2007 15:24

Bollywoodsku herečku Shilpu Shetty zaplavili stovky telefonátov, keď niektorý z jej fanúšikov získal herečkine súkromné telefónne číslo a poslal ho e-mailom do mnohých schránok.

Herečka prišla na políciu so sťažnosťou a prosila o dolapenie fanúšika, ktorý jej takýmto spôsobom narušil súkromie. „Shilpa bola extrémne rozrušená, jej číslo dostalo do rúk mnoho ľudí, ktorí jej volali alebo posielali SMS správy,“ vyjadrila sa herečkina hovorkyňa Dale Bhagwagar. Niektorí sa s ňou chceli stretnúť, iní len počuť jej hlas.

Ostatní sa chceli presvedčiť, či naozaj telefonujú so Shilpou Shetty. Bhagwagar dodala, že herečka si už zmenila telefónne číslo. Indická polícia vyšetruje celý incident a páchateľovi hrozí 6-mesačné väzenie za obťažovanie a nelegálne využívanie internetu k publikovaniu súkromného telefónneho čísla.
 
Zo známej indickej herečky sa stala medzinárodná hviezda, keď sa objavila v britskej reality šou Celebrity Big Brother. V súčasnosti hrá Shetty v britskom predstavení muzikálu s názvom Miss Bollywood.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte svojmu telu to, čo si momentálne pýta zo zdravej stravy.
Dnes sa posuniete vyššie v pracovnom...

+ Doprajte si výdatný spánok, ktorý už dlho potrebujete.
Nebuďte dnes sklamaný ak vám niečo nevyjde,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk