Meghan za dokonalou fasádou? Nová kniha sľubuje tajomstvá, čo na to kráľovská rodina?

14.05.2020 15:01

Pozornosť, ktorá je posledné roky venovaná najnovšej členke britskej kráľovskej rodiny - vojvodkyni Meghan - je enormná. A nikoho asi neprekvapí, že tento záujem sa dá speňažiť.

Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa...
Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu. Autor: SITA/AP, Dominic Lipinski

Jedným zo spôsobov je aj vydanie novej knihy, ktorá by sa mala objaviť na pultoch v lete a ktorá údajne sľubuje množstvo tajomstiev. Titul Finding Freedom: The Making of Modern Royal Family by mohol údajne obsahovať zápisky z osobného denníka niekdajšej americko-kanadskej seriálovej herečky, ktorá sa v máji roku 2018 stala manželkou princa Harryho.

Pod knihou o kráľovskom páre je podpísané autorské duo Omid Scobie a Carolyn Durand, s ktorými údajne Meghan, ale aj jej manžel Harry úzko spolupracovali pri tvorbe obsahu. Mala to byť práve Meghan Markle, ktorá udávala tón knihy a jej celkové vyznenie.

Ako píše Telegraph.co.uk, s novým titulom by chceli manželia „rozptýliť množstvo povier a mylných predstáv o ich živote, ktoré im často médiá pripisujú“.

V súvislosti s novou knihou sa však objavilo už aj množstvo kritikov, ktorí práve takýto krok označujú za prvý z mnohých v snahe „odídeného“ kráľovského páru zarobiť peniaze na svojej popularite a využiť publicitu, ktorá ich sprevádza. Mnohí priaznivci britskej kráľovskej rodiny označujú takéto počínanie za nepatričné a dehonestujúce status britskej monarchie.

Výsledný dojem si bude môcť však utvoriť každý sám, no treba si počkať pár týždňov. Medzitým sa určite ešte pár noviniek a zaručených správ o rodičoch malého princa Archieho, ktorí sa usídlili v Los Angeles, dozvieme.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Meghan #tajomstvá #publicita #princ Harry #kniha

+ Základom krajšej a pevnejšej postavy je zdravá strava.
Začnite si šetriť do budúcnosti, raz sa vám to...

+ Neseďte celý deň pri televízore, nerobí vám to dobre.
Je na vás vidno, že vás vaša práca baví.
...