Rooneyho žena po štyroch deťoch kvitne, ale on... ako pred dôchodkom!

20.05.2020 00:00

Priam dokonalá rodinka, miláčikovia Veľkej Británie - rodina futbalistu Wayna Rooneyho sa v rodnej krajine teší veľkej popularite.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Coleen Rooney (@coleen_rooney),

Stará sa však o ňu nielen známy športovec, ale aj jeho pôvabná manželka Coleen, ktorú s obľubou vyhľadávajú aj dotieraví paparazzovia a ktorá je vzorom pre množstvo svojich krajaniek.

Tridsaťštyriročná Coleen komunikuje podobne ako množstvo súčasných celebrít prostredníctvom Instagramu. Tam pravidelne zverejňuje aj zábery „z rodinného albumu“. Či už v spoločnosti niektorého zo štyroch synov, so všetkými ratolesťami, prípadne aj slávnym športovcom.

Práve na Instagrame sa však nedá nevšimnúť si, že kým 34-ročná mama štyroch chlapcov každým rokom doslova kvitne, jej mužská polovička pôsobí omnoho staršie. Wayne Rooney je pritom manželkin rovesník a dátum narodenia v jeho rodnom liste sa viaže k roku 1985. Niektoré fotografie však pôsobia ako by mal minimálne o dvadsať rokov viac.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Coleen Rooney (@coleen_rooney),

Rooney bol v minulosti považovaný za poriadneho divocha a popri vrcholovej športovej kariére nepohrdol ani poriadnym žúrom so spoluhráčmi. Možno sú to práve tieto časy, ktoré sa podpísali na jeho vzhľade, alebo je to náročný tréning a šport spoločne so starostlivosťou o rodinu.

Každopádne, na zelenom trávniku mu to stále kope. A pokiaľ je spokojná jeho manželka, azda je všetko tak, ako má byť…

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Clap for our heroes ❤️ We are truly thankful for everything you have done and everything you are doing! God bless you all

Príspevok, ktorý zdieľa Coleen Rooney (@coleen_rooney),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Wayne Rooney #vzhľad #Instagram #hviezdne vzťahy #Coleen Rooney
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Budete sa cítiť vyčerpane, venujte viac času spánku.
Nehazardujte s peniazmi, na ktoré tvrdo pracujete,...

+ Zmena šampónu vám pomôže s lupinami a vaše vlasy budú vyzerať zdravšie.
Vďaka svojej prirodzenej intuícii...