Odpálkujem ťa rýchlejšie, ako ty svojich ex, odkazuje Lilly Becker sexi Holanďanke

26.05.2020 00:00

Lilly Becker a Sylvie Meis sa už začiatkom júna stretnú v súboji pred kamerami.

Urobia tak v programe televízie Pro7 s názvom „Schlag den Star“. V relácii proti sebe súperia vždy dve celebrity v rôznych športových disciplínach a konečný víťaz, ktorý prejde 15-timi kolami, tak môže získať výhru 100 000 eur.

Boris Becker a manželkou Lilly Becker na...
Boris Becker a manželkou Lilly Becker na archívnej snímke. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Dve spomínané dámy, ktoré patria v Nemecku k sledovaným a populárnym celebritám, sa tak proti sebe stretnú 6. júna. Už teraz si však prostredníctvom Instagramu posielajú štipľavé odkazy. „Kde je tvoj supertalent, Sylvie Meisová? Odpálkujem ťa rýchlejšie, než si to urobila ty zástupu tvojich ex. Keď s tebou skončím, stratíš ten svoj úsmev ako z reklamy na zubnú pastu,“ napísala Lilly Becker slávnej holandskej modelke a nemeckej moderátorke. Sylvie Meis jej odpovedala: „Som možno menšia ako ty, ale po šou budeš ty vzhliadať ku mne. Už som si poradila s inými machrami.“

Blond kráska Sylvie Meis (42), niekdajšia manželka futbalistu Rafaela Van Der Vaarta, sa už čoskoro postaví pred oltár so snúbencom Niclasom Castellom (41). Plánovanú svadbu musela Sylvie pre koronakrízu na istý čas odložiť.

Modelka a moderátorka  Sylvie Meis na archívnej...
Modelka a moderátorka Sylvie Meis na archívnej snímke. Autor: SITA/AP, Markus Schreiber

Lilly Beckerovej (43) sa v roku 2018 rozpadlo manželstvo s tenisovým šampiónom Borisom Beckerom, s ktorým vychovávala jedného syna, Amadea. Dvojica si vtedy dala zbohom po trinástich spoločných rokoch.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Sylvie Meis #Lilly Becker
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...

+ Doprajte si horúci kúpeľ alebo saunu na vaše unavené svalstvo.
Máte všetky vlastnosti, ktoré potrebuje...