Tá ale vyrástla! Najmladšia dcéra Karla Gotta oslavuje, ako sa podobá na otca?

Najmladšia dcéra zosnulého Karla Gotta, Nella Sofie Gottová, prišla na svet 28. mája 2008. Oslavuje 12. narodeniny.

28.05.2020 12:00
debata (4)

Na svet sa prihlásila o čosi skôr – termín plánovaného pôrodu „predbehla“ o 14 dní. Práve v roku 2008 sa Karel Gott v Las Vegas oženil s dlhoročnou priateľkou, o 36 rokov mladšou Ivanou Macháčkovou.

Karel Gott a jeho manželka Ivana odchádzajú z... Foto: Profimedia
Karel gott Karel Gott a jeho manželka Ivana odchádzajú z pražskej pôrodnice Podolí s dcérkou Nelly Sofiou (rok 2008).

Na svadbe vtedy už nechýbala ich staršia dcéra Charlottka, mala dva roky. Počas svadby už Gottova manželka očakávala narodenie ich druhého spoločného potomka – dcérky Nelly. Okrem nich je Gott otcom aj ďalších dvoch dcér, ktoré má z predošlých vzťahov – Dominiky a Lucie.

Zľava: Nella Sofie Gottová a Charlotte Ella... Foto: Profimedia
Nella Sofie Gottová Zľava: Nella Sofie Gottová a Charlotte Ella Gottová - najmladšie dcéry Karla Gotta.

S najmladšími dcérami, Charlotou a Nellou, si Gott zahral v roku 2018 v rozprávke Dušana Rapoša, Keď draka bolí hlava. Dievčatá sa objavili aj vo videoklipe piesne. Jeho rodina sa v minulosti stala aj súčasťou spevákových ďalších klipov. V roku 2018 sa objavili napríklad v klipe Ta pravá, ktorý divákov pozval do prúdu Gottových spomienok. V nej spieva aj o dcérkach: „Vy ste pre mňa tie pravé“.

V roku 2019 predstavil Karel Gott spoločnú skladbu s dcérou, po jeho boku sa však objavila staršia z dvojice, Charlotte. Skladbu „Srdce nehasnou“ pre Gotta napísal frontman kapely Kryštof, český spevák Richard Krajčo.

Kamila Magálová a Karel Gott  v rozprávke Keď... Foto: Lenka Hatašová
kamila Magálová Kamila Magálová a Karel Gott v rozprávke Keď draka bolí hlava s oboma dcérami - Nellou (vľavo) a Charlottou.

Kroky smerom k umeniu robili obe dievčatá už od malička. V roku 2014 si napríklad zahrali v muzikáli „Antoinetta – královna Francie“, ktorý uviedlo pražské divadlo Hybernia. Na slávnostnej premiére sa vtedy ukázali obaja rodičia „malých“ herečiek.

K 75. narozeninám Karla Gotta naspievali obe dievčatá so spevákom Josefom Vágnerom skladbu s názvom „Píseň pro Karla“. Zatiaľ, čo Charlottka je tmavovláska, Nellka má blond vlasy. Na slávneho otca sa však črtami podobajú obe jeho dcéry.

Karel Gott, 42-násobný československý a český Zlatý slávik, zomrel vo veku 80 rokov 1. októbra 2019.

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #Karel Gott #Nelly Sofia Gottová

+ Pravidelný pohyb zlepší nielen vašu kondíciu, ale aj náladu.
Čas na kariérnu zmenu je teraz, sledujte svoje sny...

+ Sklony k alergiám sa môžu prejaviť po uštipnutí hmyzom.
Na depilácii nešetrite a radšej si...