Gwyneth Paltrow: Smútok počas rozvodu len tak neskryjete, hoci sa snažíte

V roku 2016 sa oscarová herečka rozviedla s Chriom Martinom, lídrom anglickej kapely Coldplay.

04.06.2020 10:00
Gwyneth Paltrow Foto: ,
Herečka Gwyneth Paltrow.

Deti Gwyneth Paltrowovej cítili, že ich mama nie je celkom v poriadku, keď sa rozvádzala s Chrisom Martinom. Hoci herečka sa snažila svoj smútok zakrývať, citlivú detskú dušu neoklamala.

47-ročná oscarová herečka sa snažila mať v období rozvodu, ktorý sa konal v roku 2016, na tvári stále úsmev, aby sa jej dve deti, dnes 16-ročná Apple a 14-ročný Moses, cítili lepšie. Ako však aktuálne herečka povedala v rozhovore pre podcast „Goop“, deti sa nedajú tak ľahko oklamať. „Aj keď predstierate, že všetko je v poriadku, môžete mať úsmev na tvári, ale oni všetko vedia. Nikdy by ma nenapadlo, že moje nespracované emócie sa môžu preniesť na deti,“ povedala Gwyneth Paltrow.

Gwyneth Paltrow a Chris Martin, líder anglickej kapely Coldplay, sa rozviedli v lete 2016. Zosobášili sa v decembri 2003, o rozchode informovali v marci 2014, pričom sa vraj rozišli už v máji 2013. Majú medzi sebou písomnú dohodu o ich majetku aj starostlivosti o deti. Okrem toho sa dohodli, že ani jeden z nich nebude od toho druhého žiadať alimenty. V septembri sa Paltrow vydala po druhý raz, „áno“ povedala scenáristovi a producentovi Bradovi Falchukovi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #rozvod #Gwyneth Paltrow

+ Určite sa dnes nezabudnite nakrémovať opaľovacím krémom.
Nájdite si aspoň dočasnú prácu, kým si nevyberiete...

+ Sprchujte sa častejšie, hlavne v horúcom počasí, nie vždy len voniate.
Ak niečomu nerozumiete spýtajte sa, ste...