Vylepšil sa vari kvôli mladšej priateľke? Affleck prekvapuje mladým vzhľadom

01.07.2020 00:00

Láska nepochybne dokáže divy! A občas aj šikovná prvá "beauty" pomoc. Čo zafungovalo viac v prípade herca Bena Afllecka?

Herec Ben Affleck a jeho aktuálna podoba v...
Herec Ben Affleck a jeho aktuálna podoba v uliciach Los Angeles. Autor: London Entertainment / Shutterstock Editorial / Profimedia

Hollywoodsky fešák oslávi tento rok 48. narodeniny. Hoci množstvo obdivovateľov nestráca, treba tiež povedať, že má za sebou dobré aj horšie obdobia. Najmä posledné zábery ukazujú otca troch detí v dobrom svetle. A mnohé médiá píšu o tom, že s ním robí zázraky láska.

Áno, herec Ben Affleck sa už nejaký mesiac stretáva s kolegyňou Anou De Armasovou a vyzerá to, že medzi hereckými partnermi je to naozaj vážne. Herec, scenárista a režisér totiž svoju partnerku predstavil už mame, ale aj trom deťom, ktoré má s exmanželkou Jennifer Garnerovou.

Herec Ben Affleck (v strede) na zábere z filmu...
Herec Ben Affleck (v strede) na zábere z filmu The Way Back.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Richard Foreman

Ale späť k samotnému Affleckovi. Počas uplynulého víkendu zachytili objektívy herca v uliciach Los Angeles. Na prvý pohľad oddýchnutý, akoby mladší a sviežejší. Niet divu, že sa objavujú tvrdenia, čo všetko s ním dokázala láska.

Súhlasíme, že spokojnosť v súkromí sa dokáže podpísať na vzhľade dostatočným spôsobom. V Affleckovom prípade určite aj fakt, že prestal s alkoholom. Závislosť od neho priznal pred pár mesiacmi, keď propagoval snímku The Way Back. Práve na jej premiére však bolo vidieť, že 47-ročný Affleck si asi občas pomôže aj s kozmetickými vychytávkami.

Herec Ben Affleck na zábere z 1. marca 2020 na...
Herec Ben Affleck na zábere z 1. marca 2020 na filmovej premiére. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Kým na záberoch z minulosti vidieť, že jeho brada aj vlasy už dostávajú šedivý nádych, najnovšie momentky ukazujú Afflecka so sviežou a intenzívnou hnedou. Vyzerá tiež, že v lepšom stave je aj pleť a takmer nevidieť vrásky, ktoré hrdinovi filmov Argo či Batman verzus Superman za posledné roky pribudli.

Posúdiť môžete sami, ktorá podoba hollywoodskeho herca je podľa vás atraktívnejšia. My držíme palce, aby najmä vydržala spomenutá láska!

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzhľad #vylepšenie #mladosť #farba #brada #Ben Affleck
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravie je prvoradé, myslite naň pri všetkých športových činnostiach.
V práci to prebehne v pokojnom...

+ Zvýšte pozornosť na cestách, buďte opatrní a dodržujte pravidlá.
Dajte si pozor na neprajníkov, ktorí majú...