Matthew Perry v uliciach šokuje: Opäť pribral, dokonca nevládze s dychom!

02.07.2020 00:00

Prsty zožltnuté od nikotínu, nadváha a vzhľad, ktorý by ste odhadli na minimálne jedno desaťročie plus než je realita. Herec Matthew Perry poriadne prekvapuje.

Herec Matthew Perry na zábere paparazzov z júna...
Herec Matthew Perry na zábere paparazzov z júna 2020 je na nepoznanie. Autor: SPOT-stoianov / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Hviezda niekdajšieho seriálového hitu Priatelia už niekoľko rokov bojuje so svojím nie práve najzdravším životným štýlom a zdá sa, že jeho životospráva si vyberá daň. Len pred pár dňami paparazzovia zachytili päťdesiatnika Perryho pri jednej z administratívnych budov v centre Beverly Hills.

Herec vychádzal z budovy a mieril do auta, v ktorom na neho čakala ženská spoločnosť. Cestou sa však musel zastaviť a oprieť o roh budovy. Vyzeralo to na prvý pohľad akoby sa Perry snažil chytiť dych, pretože má problémy práve s dýchaním.

Herci Matthew Perry a Jennifer Aniston na...
Herci Matthew Perry a Jennifer Aniston na premiére v roku 1998. Autor: SHUTTERSTOCK

Pohľad na niekdajšiu hereckú hviezdu a idol celej generácie televíznych divákov nepôsobil práve najlichotivejšie. Perry oblečený len vo vyťahanom tričku a širokých teplákoch, ktoré doplnil ešte rozopnutou sivou košeľou, má pramálo spoločné s televíznym hrdinom Chandlerom zo seriálu Priatelia.

O tom, či herec má nejaké zdravotné problémy, sa len špekuluje. Isté však je, že s nadváhou už bojoval aj pred pár rokmi. Potom sa mu načas podarilo znovu schudnúť a pôsobil zdravšie aj oddýchnutejšie. Rok 2020 má byť zároveň rokom návratu Priateľov na televízne obrazovky (plánovaný špeciál pre HBOMax), možno práve to môže herca motivovať k tomu, aby sa lepšie staral o svoje zdravie. Držíme mu palce.

#zmena #zdravie dieťaťa #vzhľad #paparazzi #Matthew Perry
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...

+ Doprajte si horúci kúpeľ alebo saunu na vaše unavené svalstvo.
Máte všetky vlastnosti, ktoré potrebuje...